изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Реклама на фасаді, магазин «Bradex»

Магазини нестандартних товарів вимагають оригінальних рекламних решеній.Реклама на фасаді в магазин «Bradex» складається з комбінації різних матеріалів, що в сукупності створює органічне рекламне полотно, що приваблює погляди проходять повз людей.

Розглянемо, з чого ж складається це комплексне оформлення. Поле над входом до приміщення обшито композитним полотном, в цілому це 9,5 квадратних метрів, площа композиту оформлена червоній плівкою на самоклеючій основі.ceni_ukr

Права стіна будівлі закрита великим повнокольоровим баннерним полотном – 9,1 кв. метра. Яскраве емоційне зображення звертається на себе увагу людей набагато частіше, ніж якби на полотні був ординарний сюжет.

Переглянути вживу, як оформлений магазин «Bradex» або зробити покупку можна за адресою: Київ, вул. Межигірська, 87А (ст. Метро Тараса Шевченка).

Контакти для зв’язку з нами:

zakazat proschet vivesky