Промостійки
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Промостійки

У сучасному світі компанії, що налаштовані на розвиток і просування своєї продукції, велику увагу приділяють таким заходам, як промо-акції, презентації, а також намагаються брати активну участь у різних тематичних виставках. Найуніверсальнішим обладнанням для проведення різноманітних заходів з метою просування товарів або послуг є промостійка.

Промостійка-це один з видів мобільних стендів, який слугую презентаційною платформою для промоутера або іншого представника компанії. Ця рекламна конструкція відрізняється легкістю і практичність у використанні.

Залежно від конфігурації промостойки діляться на такі групи:

1. Прямокутні - мають прямокутну презентаційну платформу;

2. Напівкруглі - мають напівкруглу презентаційну платформу;

3. Ексклюзивні - зроблені під замовлення, мають оригінальний, часто складний дизайн з фігурними елементами конструкції.

Нестандартні стійки дозволяють значно збільшити ефективність презентації. Однак, стандартні більш універсальні і підходять для класичних промо-акцій. Ми виготовляємо промостойки будь-яких розмірів і конфігурацій. Наш дизайнер розробить для Вас зображення і візуалізацію. Для прорахунку вартості зв'яжіться з нашими фахівцями.

[Form id="12"]

Торговые стойки для компании «PAVO»

Торговые стойки для компании «PAVO»

Торгова стійка виконує дві функції - рекламну та торгового обладнання. Правильно підібрана торгова стійка для рекламної продукції змусить людей звертати увагу ... Читати далі →

Промостойка «Чайник»

Промостойка «Чайник»

Промостойка для компанії «Смажене сонце» виконана у вигляді чайника. Це одночасно і Промостойка і підставка під різні зразки чаю для точки продажів. Сама фігура ... Читати далі →