Ростовые фигуры из пластика, фанеры и картона | Изготовление ростовых фигур в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Ростові фігури | Замовити виготовлення ростової фігури

Усі ми хоч раз бачили рекламу, представлену фігурою людини чи відомого персонажа у натуральний розмір. Ростові фігури найчастіше можна зустріти у торгівель-розважальних центрах великих міст. Такі конструкції є дуже потужним генератором залучення уваги до реклами.

Тут працює наша психологія: людина має гарну схильність до сприйняття іншої людини, набагато кращу, ніж до сприйняття будь-яких зображень або предметів, але коли вона розуміє, що перед нею зовсім не людина, виникає ряд емоцій: здивування, розгубленість, інтерес, захоплення. Причому ці емоції не тільки діють у позитивному ключі, але і відрізняються яскравістю, тому що народжуються несподівано.

Ось простий приклад того, як працює така реклама: заходячи до приміщення або на територію, де розташована ростовая фігура, люди спочатку сприймають її як живу людину, але здогадавшись, що це муляж, вони підходять ближче, роздивляються її і навіть фотографуються. Рідко реклама викликає настільки жвавий інтерес і навіть захоплення.

Фігура виконується у натуральний зріст із пластику або композиту із внутрішнім каркасом. На передню частину накочують плівку із зображенням людини. Виходить, що фігура пласка, але за рахунок того, що виконана у натуральний зріст, виглядає дуже природньо.

Ростову фігуру встановлюють як усередині приміщення, так і зовні. Конструкція із пластику й плівки стійка до впливу зовнішній чинників природи.

Матеріали основи Розмір,мм Сторонність Ціна*
Гофрокартон 1800х500 одностороння 1000 
Гофрокартон 1800х500 двустороння 1600 
ПВХ 1800х500 одностороння 2600 
ПВХ 1800х500 двустороння 3400 
 Композит 1800х500 одностороння 3100 
 Композит 1800х500 двустороння 4300

Наші работи:


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію