изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Ростові фігури

Усі ми хоч раз бачили рекламу, представлену фігурою людини чи відомого персонажа у натуральний розмір. Ростові фігури найчастіше можна зустріти у торгівель-розважальних центрах великих міст. Такі конструкції є дуже потужним генератором залучення уваги до реклами.

Тут працює наша психологія: людина має гарну схильність до сприйняття іншої людини, набагато кращу, ніж до сприйняття будь-яких зображень або предметів, але коли вона розуміє, що перед нею зовсім не людина, виникає ряд емоцій: здивування, розгубленість, інтерес, захоплення. Причому ці емоції не тільки діють у позитивному ключі, але і відрізняються яскравістю, тому що народжуються несподівано.

Ось простий приклад того, як працює така реклама: заходячи до приміщення або на територію, де розташована ростовая фігура, люди спочатку сприймають її як живу людину, але здогадавшись, що це муляж, вони підходять ближче, роздивляються її і навіть фотографуються. Рідко реклама викликає настільки жвавий інтерес і навіть захоплення.

Фігура виконується у натуральний зріст із пластику або композиту із внутрішнім каркасом. На передню частину накочують плівку із зображенням людини. Виходить, що фігура пласка, але за рахунок того, що виконана у натуральний зріст, виглядає дуже природньо.

Ростову фігуру встановлюють як усередині приміщення, так і зовні. Конструкція із пластику й плівки стійка до впливу зовнішній чинників природи.

Матеріали основи Розмір,мм Сторонність Ціна*
ПВХ 1800х500 одностороння 2600 
ПВХ 1800х500 двустороння 3400 
 Композит 1800х500 одностороння 3100 
 Композит 1800х500 двустороння 4300
Акрил 1800х500  одностороння 2900
Акрил  1800х500 двустороння 4100
image(1)

Виготовлення штендера – ростова фігура для СТО «Rider»

Виготовлення штендера – ростова фігура для СТО «Rider»

Оригінальний штендер був виготовлений для СТО «Rider». Дизайн штендера виконаний у вигляді ростової фігури дівчини яка ніби стоїть попереду самого штендера. ... Читати далі →

Фігура в повний зріст Джонні Деппа

Фігура в повний зріст Джонні Деппа

Фігура відомої особистості в повний зріст може приводить у захват відвідувачів кінотеатрів або торгово-розважальних центрів. Їх використовують, як правило, в ... Читати далі →

Виготовлення ростових фігур для книжкового магазину

Виготовлення ростових фігур для книжкового магазину

Виготовлення ростових фігур - ще одна лінійка робіт, виконана для київської філії книгарні «Читай Город». Серія ростових конструкцій присвячена презентації ... Читати далі →