изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Фігура в повний зріст Джонні Деппа

Фігура відомої особистості в повний зріст може приводить у захват відвідувачів кінотеатрів або торгово-розважальних центрів. Їх використовують, як правило, в якості предмету інтер’єру, рідше в цілях реклами.

Люди люблять фотографуватися з ростовими фігурами, тому що в анфас вони виглядають дуже природно. Плоскі фігури з пластика в натуральний зріст зовсім недорогі, але вони надають значний ефект на аудиторію, викликаючи позитивні емоції.

На фото представлена ростовая фігура знаменитого актора Джонні Деппа. Вона виготовлена для павільйону кінотеатру «Жовтень». Погодьтеся, що Джонні Депп виглядає дуже реалістично за рахунок того, що виглядає об’ємно. На фото поряд з людьми він не поступається за реалістичності об’ємним восковим фігурам.