Виготовлення ростових фігур для книжкового магазину
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Виготовлення ростових фігур для книжкового магазину

Виготовлення ростових фігур – ще одна лінійка робіт, виконана для київської філії книгарні «Читай Город». Серія ростових конструкцій присвячена презентації нової книги Дена Брауна «Інферно» на полицях магазину «Читай Город».

На нашому виробництві було сконструйовано чотири однакові збільшені фігури книг розміром 1,5х1,2 метра. Кожна зроблена із ПВХ, зверху на поверхню нанесена вінілова плівка, усі частини книги збиралися на спеціальний клей для пластикових поверхонь.

Книги вийшли як справжні. Вся поверхня обкладинки повторює оригінал «Інферно» – плівка з повнокольоровим друком. Область зі сторінками також була заклеєна самоліпною плівкою із зображенням, що імітує складки від сторінок, як у справжній книзі.

Кожна фігура прикрашає вхід до приміщення магазину «Читай Город» і привертає увагу людей за рахунок розміру. Проте головний акцент у залученні людей до магазину зроблено на популярність письменника Дена Брауна і довгоочікуваного виходу його роману.

У цьому і полягає суть роботи ростових фігур для збільшення продажів. Важливо не просто поставити фігуру людини, персонажа у натуральну величину або сильно збільшений предмет.

Необхідно, щоб людина, персонаж або предмет були добре відомі широкому загалу. Актуальність персонажа або предмета ростової фігури може реально залучити величезну кількість людей, від чого і збільшаться продажі. Витрати ж на виготовлення ростових фігур мінімальні.

 Work.ua — самий кльовий наш партнер