изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Виготовлення штендерів для різноманітних місць продажів

Одним з провідних напрямків нашого виробничого відділу є виготовлення штендерів. Завдяки можливості численних варіацій і конфігурацій, а також мобільної концепції опорної конструкції серед рекламної продукції штендер не має аналогів.

У добавок, на відміну від фасадний конструкцій, на нього не потрібен Дозвіл. Мобільність штендера дозволяє використовувати його в самих різних цілих: подача інформації (ціни, курси валют), рекламні (інфо про компанію, логотип), промоушн (знижки, акції).

Ми виготовляємо всі можливі типи штендерів, самий затребуваний їх вид складається з металевої труби і ПВХ або композитного поля, на якому розміщується інформація. Зображення і текст наноситься на самоклеящуюся плівку, яка накочується до основи. Варіантів виконання такого штендера може бути безліч: А-образні, Т-подібний, арка. Додамо до цього різноманітність розмірів, різновидів рами і варіантів кріплень.

Менш популярні варіації без каркаса з нижньою опорою, а також цілісні з композиту або чистого металу.

На фото дивіться приклади наших робіт.