изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Штендер для магазину "Буква"

2014923130630-minШтендер – один із широко використовуваних видів реклами, яка може зацікавити людей. Він найбільш економічний і ефективний інструмент для залучення уваги потенційних клієнтів. Ми можемо запропонувати вам виготовлення як односторонніх так і двосторонніх штендерів.

Для зовнішнього застосування поле зазвичай робиться з композиту, для інтер’єрного застосування – з ПВХ.

Ми виготовили штендери для наших постійних клієнтів – мережі магазинів Буква. Зроблений він з ПВХ, на яку приклеєна плівка оракал з повнокольоровим друком. Каркас виготовлений з металевої труби 20х20. Каркаси на штендери ми варимо самі.

Також ви можете подивитися наші інші роботи для мережі магазинів «Буква»: оформлення магазину «Буква», зовнішні вивіски для магазину «Буква», світлодіодний короб для магазину «Буква», поклейка вітрин для магазину “Буква”.

Слід зазначити, що гідністю наших конструкцій є якісні матеріали, стійкість до атмосферних явищ навколишнього середовища, а так само відносно недорога ціна при якісному виконання.