изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Уличный штендер для аптеки «Сити фарм»

image-0-02-05-00b3f2a029b111cc3a659fd164c1e900ff1358effac7ee0436f4aa8680ef5a2d-V-min
Головне завдання вуличного штендера – привернути увагу перехожих. Наш штендер для аптеки «Сіті Фарм» прекрасно з нею справляється: поєднання яскравої картинки і лаконічного слогана привертає увагу людей і збільшує кількість відвідувачів аптеки.
Ми виготовляємо штендери тільки з якісних матеріалів, які можуть прослужити на вулиці багато років. Каркас для вуличного штендера завжди робиться з металевої труби, однак сама форма штендера може бути різною. В даному випадку штендер Т-подібний. Для застосування на вулиці інформаційне поле виготовляється виключно з композиту. Зображення наноситься шляхом накатки плівки з повнокольоровим друком.
Також, для того, щоб штендер не вкрали – ми встановлюємо на нього металевий ланцюг, прибиту до підлоги або укопаний в землю.
Якщо звернетеся до нас, отримаєте якісну продукцію за хорошими цінами. Це допоможе зробити рекламу ваших товарів і послуг ефективніше і доступніше.