Уличный штендер для аптеки «Сити фарм»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Уличный штендер для аптеки «Сити фарм»

image-0-02-05-00b3f2a029b111cc3a659fd164c1e900ff1358effac7ee0436f4aa8680ef5a2d-V-min
Головне завдання вуличного штендера – привернути увагу перехожих. Наш штендер для аптеки «Сіті Фарм» прекрасно з нею справляється: поєднання яскравої картинки і лаконічного слогана привертає увагу людей і збільшує кількість відвідувачів аптеки.
Ми виготовляємо штендери тільки з якісних матеріалів, які можуть прослужити на вулиці багато років. Каркас для вуличного штендера завжди робиться з металевої труби, однак сама форма штендера може бути різною. В даному випадку штендер Т-подібний. Для застосування на вулиці інформаційне поле виготовляється виключно з композиту. Зображення наноситься шляхом накатки плівки з повнокольоровим друком.
Також, для того, щоб штендер не вкрали – ми встановлюємо на нього металевий ланцюг, прибиту до підлоги або укопаний в землю.
Якщо звернетеся до нас, отримаєте якісну продукцію за хорошими цінами. Це допоможе зробити рекламу ваших товарів і послуг ефективніше і доступніше.