Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Куточок споживача

Куточок споживача не є новиною для людей. Його використовували ще в часи Радянського Союзу на торгівельних точках. У ньому містилася інформація щодо виконання плану і книга скарг.

Зараз нічого не змінилося, куточок покупця необхідний кожному закладу. За правилами торгівлі і надання послуг для населення, куточок споживача обов’язково повинен бути на всіх торгівельних точках. В іншому випадку можуть з’явитися проблеми з перевіряючими органами. Важливо також знати, що якщо магазин складається з декількох торгових приміщень, то відповідно до п.8 та п.53 Порядку заняття торговельною діяльністю і правилами торговельного обслуговування населення №108 від 08.02.1995 р. у кожному торговому залі повинен висіти окремий куточок споживача.

Куточок споживача – це інформаційне поле, яке можна зустріти у місцях торгівлі, у медичний, освітніх, соціальних, і політичних установах. У кожній галузі він має власну назву, наприклад, у комерційних закладах завжди присутній «куточок покупця».

“Куточок споживача” або “покупця” – це не звичайний інформаційний стенд, а необхідний пункт правової діяльності підприємців з одного боку, і захист прав споживачів з іншого. На стенді вказуються контакти контролюючих підприємницьку діяльність органів, місцевого відділу захисту прав споживачів, закони про торгівлю, розміщуються дозвільні документи на діяльність, ліцензії та книга скарг. Крім того там може міститися інша довідкова інформація, корисна споживачу.
 
У медицині такий куточок слугує для розміщення інформації про поширені захворювання та методи їх профілактики, інформація про права громадян у сфері медицини. Часто вони носять рекламний характер: подається інформація про захворювання і тут же препарат для його лікування. Такий «куточок» може бути оформлений як завгодно, проте його завдання залишається незмінним – нести людям певну інформацію.
 
Інформаційний стенд може бути як статичним, тобто на ньому міститиметься постійно незмінна інформація, так і динамічним, для цього стенд виготовляють з акриловими рамками і кишенями, у які можна  розміщувати актуальну інформацію або листівки.
 
Наші роботи

 


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію