изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Вуличні флагштоки

 

флагштокиЯкщо ви подивіться уважніше на АЗС, супермаркети, бізнес центри тощо, то ви побачите, що жодна будівля не обходиться без флагштока на котрому б не красувався її прапор з гербом.

Ми є виробниками різної рекламної продукції і флагштоків в тому числі. Виготовлення флагштоків з алюмінію і нержавіючої сталі, установка флагштоків і якісне гарантійне обслуговування – все це пропонує Вам компанія «Епатаж Груп».

Застосування сучасних прапорозберігаючих технологій, інноваційних ідей і високоякісної фурнітури дозволяє нам створювати прапорні системи, перевершують по своїй якості і вартості європейські аналоги.
Прапорозберігаючий флагшток – це складний механізм, що включає в себе спеціально розроблені вузли, які дозволяють зручно монтувати та експлуатувати конструкцію, а також ефективно використовувати прапор, що в свою чергу практично в два рази збільшує термін його служби.

Прапорні системи без сумніву є необхідним атрибутом ефективної рекламної кампанії. Використання прапорів в якості реклами підкреслить імідж і статус Вашого підприємства.

Мобільні флагштоки (Віндер – winder) призначені для розгортання прапорів на виїзних заходах: від конференцій до шоу-програм (під час виставок, масових подій, спортивних змагань, при проведенні промо-акцій, як рекламу в місцях продажів).

Конструкція мобільних флагштоків дуже легка і портативна, зручна в транспортуванні і установці. Ми пропонуємо мобільні флагштоки Віндер різної форми і висоти, а також три види підстав для мобільних флагштоків, призначених для установки мобільного прапора Віндер в різних умовах – всередині приміщень і на вулиці, на підлозі, плитці.
Основні види мобільних флагштоків: крапля, Віндер, парус, перо, крило, банер, тандем, стандарт.

Команда компанії «Епатаж Груп» – це професіонали, головною метою яких є забезпечити клієнту повний комплекс якісних послуг від проектування і візуалізації до гарантійного обслуговування готової продукції.

Ціни – прапор з флагштоком

Висота флагштока до 10шт от 10шт
2,6м 1550 грн/шт 1400 грн/шт
3,1м 1900 грн/шт 1700 грн/шт
4,1м 2400 грн/шт 2200 грн/шт
5,2м 3300 грн/шт 3000 грн/шт
Мобільні флагштоки (Віндер – winder)
Віндер (250 см) 780 грн/шт 750 грн/шт
Віндер парус (350 см) 1100 грн/шт 1050 грн/шт
Віндер капля (250 см) 780 грн/шт 750 грн/шт
* Ціни вказані у гривнях без урахування ПДВ.

Додатково оплачується підставу для флагштока.
Ціна за основу під флагшток 8 кг. – 929 грн.;
Штик 400 грн.