изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Воблери, рубрикатори

Воблери – це один із видів POS-матеріалів (рекламні конструкції, які призначені виділяти продукцію безпосередньо на місці продажу). Являє собою конструкцію з щільного картону або спеціального паперу, яка кріпиться на прозору пластикову ніжку і знаходиться над продукцією, що рекламується .

Слово «воблер» походить від англійського дієслова «to wobble» – коливатися, що цілком характеризує дану рекламну продукцію . Воблер створює ефект підвисання в повітрі і однозначно привертає увагу людей. Воблери використовуються в основному в період акцій в будь-яких місцях продажів.

Рубрикатори в свою чергу – це покажчики місць, де розміщується певна група товарів. Він фактично визначає розділи на торгових точках.

Зазвичай рубрикатори являють собою пластикові, або гіпсокартонні таблички розміром формату від А2 для павільйонів площею більше 100 м.кв. і розташовуються під стелею на троси, для більшого кута огляду.

Існують рубрикатори і менших розмірів, відповідно для магазинів з площею менше 100 м.кв., які можуть кріпитися на стійках з пропонованим продуктом.

Компанія «Епатаж Груп» виготовляє широкоформатні воблери і рубрикатори зі спіненого платика закатане самоклеїться плівки. Для прорахунку вартості продукції дзвоніть.