Воблери, рубрикатори
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Воблери, рубрикатори

Воблери – це один із видів POS-матеріалів (рекламні конструкції, які призначені виділяти продукцію безпосередньо на місці продажу). Являє собою конструкцію з щільного картону або спеціального паперу, яка кріпиться на прозору пластикову ніжку і знаходиться над продукцією, що рекламується .

Слово «воблер» походить від англійського дієслова «to wobble» – коливатися, що цілком характеризує дану рекламну продукцію . Воблер створює ефект підвисання в повітрі і однозначно привертає увагу людей. Воблери використовуються в основному в період акцій в будь-яких місцях продажів.

Рубрикатори в свою чергу – це покажчики місць, де розміщується певна група товарів. Він фактично визначає розділи на торгових точках.

Зазвичай рубрикатори являють собою пластикові, або гіпсокартонні таблички розміром формату від А2 для павільйонів площею більше 100 м.кв. і розташовуються під стелею на троси, для більшого кута огляду.

Існують рубрикатори і менших розмірів, відповідно для магазинів з площею менше 100 м.кв., які можуть кріпитися на стійках з пропонованим продуктом.

Компанія «Епатаж Груп» виготовляє широкоформатні воблери і рубрикатори зі спіненого платика закатане самоклеїться плівки. Для прорахунку вартості продукції дзвоніть.

 Work.ua — самий кльовий наш партнер