Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Воблери, рубрикатори

Воблери – це один із видів POS-матеріалів (рекламні конструкції, які призначені виділяти продукцію безпосередньо на місці продажу). Являє собою конструкцію з щільного картону або спеціального паперу, яка кріпиться на прозору пластикову ніжку і знаходиться над продукцією, що рекламується .

Слово «воблер» походить від англійського дієслова «to wobble» – коливатися, що цілком характеризує дану рекламну продукцію . Воблер створює ефект підвисання в повітрі і однозначно привертає увагу людей. Воблери використовуються в основному в період акцій в будь-яких місцях продажів.

Рубрикатори в свою чергу – це покажчики місць, де розміщується певна група товарів. Він фактично визначає розділи на торгових точках.

Зазвичай рубрикатори являють собою пластикові, або гіпсокартонні таблички розміром формату від А2 для павільйонів площею більше 100 м.кв. і розташовуються під стелею на троси, для більшого кута огляду.

Існують рубрикатори і менших розмірів, відповідно для магазинів з площею менше 100 м.кв., які можуть кріпитися на стійках з пропонованим продуктом.

Компанія «Епатаж Груп» виготовляє широкоформатні воблери і рубрикатори зі спіненого плаcтика закатаного самокліючої плівки. Для прорахунку вартості продукції дзвоніть.


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію