Призматрон
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Призматрон

Призматрон - це різновид білборда. Зазвичай площа призми така ж як і у щитів - 3х6м або 4х3 м і 4х8 м, але іноді зустрічаються нестандартні розміри. Найпопулярніший розмір такої конструкції - 3х6 м.
Розміщення реклами на призмі відрізняється від розміщення на борді тим, що її поверхня складається із десятків тригранників (призм, від чого і назва рекламної конструкції), що і дозволяє розмістити на одній площині до трьох сюжетів.
З одного боку, може здатися, що це мінус, адже рекламу побачить менша кількість людей. Але давно доведено, що динамічна зміна сюжету змушує цільову аудиторію звертати увагу на рекламу на призмі частіше, ніж на рекламу статичного щита. Швидкість зміни сюжету 10-15 секунд.
Для позначення призми можуть використовувати термін "роллер". Ці конструкції встановлюються виключно в місцях жвавого трафіку і постійного скупчення транспорту, а також у тих місцях, де зосереджується велика кількість людей: біля метро, коло торгівельно-розважальних центрів, супермаркетів, ринків. Після недавнього "очищення" центрів великих міст України від великих конструкцій скроли замінили ситілайтамі.
   
Призми можна зустріти біля аеропортів, авто- і залізничних вокзалів. І майже завжди всі їх грані заповнені рекламою, що свідчить про великий попит і боку клієнтської аудиторії.
У призм завжди присутнє зовнішнє прожекторне підсвічування, що дає їм додаткову перевагу над щитами без освітлення.
Обслуговування призми дорожче, ніж обслуговування білборда, тому що поклейка і монтаж рекламних плакатів займають більше часу і ресурсів. Для ротації сюжетів усі грані знімають з рами і доставляють у сервісний центр, потім клеять на них смуги нарізаного постера. Після чого грані повертають на призму. Одночасно на кожній стороні призми можуть розміщуватися до 3 різних клієнтів.

Ціни на призматрони у найбільших містах Україні*:

Київ                     2800-5200 грн

Харків                 3000-5200 грн

Львів                   2000-3400 грн

Одеса                  3000-5200 грн

 Дніпропетровськ 2000-3600 грн.


*Ціни на призматрони дуже різноманітні і залежать від місця розташування кожної окремої конструкції. Крім того при розміщенні реклами на тривалий період або на один місяць на більш ніж 10 призматронів ми надаємо суттєві знижки. Ціни уточнюйте у наших менеджерів.