Оформление фасадов зданий | Реклама на фасад
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Оформлення фасаду будівель

Оформлення фасадів рекламою – це сукупність виробничо-монтажних робіт із оформлення його зовнішньої частини. В основі цього складного комплексу робіт лежить цікава та креативна дизайнерська ідея.

Базою оформлення фасадів будівель слугує фірмовий стиль компанії – це корпоративні кольори, логотип та інші дизайнерські елементи. На початковому етапі ми розробляємо для клієнта конструктив, визначаємося із матеріалами для роботи і складаємо кошторис. На основі конструктиву дизайнер створює візуалізацію майбутнього об’єкта.

Матеріали для оформлення фасадів підбираються залежно від функцій, які він повинен виконувати, від типу будинку, від кошторису клієнта. Крім того беруться до уваги фактори зовнішнього середовища, які впливатимуть на цілісність фасаду: дощ, сніг, сонце, вітер, бурульки, що падають взимку із даху. Дуже важливо не тільки створити красиве рекламне оформлення фасаду, а й зберегти його цілісність на максимально довгий період часу.

Брендування буває повним і частковим. Часткове може бути представлено невеличкою вивіскою із додатковими оздоблювальними елементами. Повне брендування включає оформлення фасаду фірмовими кольорами компанії і неодмінно об’ємними світловими конструкціями із назвою компанії, наприклад, лайтбоксами. Ідеальне рішення для оформлення фасаду – це обшивання композитними листками. Композит або композитний матеріал – це особливо міцний матеріал, отриманий шляхом поєднання хімічних різнорідних речовин, у результаті якого не відбувається змішування їх складу. Цей вид сайдингу із недавнього часу став дуже популярним. Нові будівлі нежитлового фонду все частіше оформлюють різними кольорами композиту.


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію