Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Зовнішні вивіски для магазину "Буква"

На один і той же фасад будівлі у різний час  було виготовлено дві різні зовнішні вивіски для магазину «Буква». Спочатку у процесі проведення загального оформлення магазину була зроблена банерна вивіска. Це натяг вінілу на раму із металевого профілю. Така ж, але вертикальна вивіска була закріплена на торчаку будівлі магазину праворуч.

кнопа укрДля обох банерів було сконструйовано зовнішнє освітлення із прожекторів. Над горизонтальною розтяжкою зовнішні лампи встановлені зверху, вертикальна ж підсвічується прожекторами праворуч. Такого підсвічування цілком достатньо на даний розмір, адже прожектори дозволяють висвітлити у темний час доби усю площину банерів.

Через деякий час замовники вирішили замінити банерну вивіску при вході до магазину на конструкцію із внутрішнім підсвічуванням. Металевий профіль був демонтований із фасаду і замінений на три окремих світлових короби, з’єдні в один.

Усі короби зібрані з ПВХ 3 мм, Із метою забезпечення максимальної светопроходімості лицьова частина вирізана із поліпропілену. Внутрішнє підсвічування складається з ламп розжарювання.

Напис на лицьовій панелі – це аплікація Із чорного та помаранчевого оракалу за макетом замовника. Білі букви створені завдяки фігурному різбленню на чорному оракалі, наліпленому на ПВХ, тобто букви – це і є сам пластик.

Із настанням сутінок уся площа вивіски загоряється, але за рахунок того, що на панелі переважає чорний оракал 641 серії, яка абсолютно не просвічується, світлом вигідно виділяються обриси букв і елементів фірмового стилю із помаранчевої плівки.

Саме темний фон створює враження, ніби перед нами не лайтбокс, а окремі світлові літери. Ця конструкція виглядає набагато більш виграшно і презентабельно у порівнянні із попередньою банерної, але слід зазначити, що вона і більш витратна.

Окрім вивісок магазин був оформлений самоліпною плівкою із повнокольоровим друком на вітринах. Приклад та опис робіт із обліплення вітрин можна подивитися за посиланням. Дивіться також приклади робіт з оформлення магазину “Буква” тут.

[No pictures in galley]

Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію