изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Оформление млинцевої «The Сreeps Bar»

Для максимального залучення уваги потенційного клієнта будь-якого магазину необхідний комплексне і яскраве рекламне оформлення, таке, яке зможе виконувати виконує як інформаційну, так і іміджеву функції.
Оформлення фасадів будівель та магазинів – це одне з найважливіших напрямків зовнішньої реклами, яке вимагає професійний підхід і детальне опрацювання всіх аспектів від «а» до «я».
Найважливіше завдання на початковому етапі роботи варто в першу чергу перед дизайнером – як правильно розмістити всі бажані елементи, розставити акценти, акцентувати деталі, збалансувати читабельність, яскравість, стильність.
Ми виконали комплексне оформлення фасаду млинцевої «The Сreeps Bar». Складовими оформлення є:
Великий банер з повнокольоровим друк, розмір – 3,6х0,6 метра, яскравий, соковитий апетитний.
Несвітлова вивіска у вигляді млинчика, розміри – 0,89х0,76 метра, додає об’єм фасаду, робить яскравий акцент на продається продукт.
Вивіска з полікарбонату із зовнішнім підсвічуванням, розмір 4х0,75 м.
Банер з зовнішніми світлодіодними прожекторами The crepes bar, розмір – 2,5х3,2 метра.
У штаті нашої компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які зроблять професійні монтажні роботи на фасад будь-якої будівлі. Чекаємо Ваших дзвінків!