изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформление млинцевої «The Сreeps Bar»

Для максимального залучення уваги потенційного клієнта будь-якого магазину необхідний комплексне і яскраве рекламне оформлення, таке, яке зможе виконувати виконує як інформаційну, так і іміджеву функції.
Оформлення фасадів будівель та магазинів – це одне з найважливіших напрямків зовнішньої реклами, яке вимагає професійний підхід і детальне опрацювання всіх аспектів від «а» до «я».
Найважливіше завдання на початковому етапі роботи варто в першу чергу перед дизайнером – як правильно розмістити всі бажані елементи, розставити акценти, акцентувати деталі, збалансувати читабельність, яскравість, стильність.
Ми виконали комплексне оформлення фасаду млинцевої «The Сreeps Bar». Складовими оформлення є:
Великий банер з повнокольоровим друк, розмір – 3,6х0,6 метра, яскравий, соковитий апетитний.
Несвітлова вивіска у вигляді млинчика, розміри – 0,89х0,76 метра, додає об’єм фасаду, робить яскравий акцент на продається продукт.
Вивіска з полікарбонату із зовнішнім підсвічуванням, розмір 4х0,75 м.
Банер з зовнішніми світлодіодними прожекторами The crepes bar, розмір – 2,5х3,2 метра.
У штаті нашої компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які зроблять професійні монтажні роботи на фасад будь-якої будівлі. Чекаємо Ваших дзвінків!

[No pictures in galley]