Оформление млинцевої «The Сreeps Bar»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформление млинцевої «The Сreeps Bar»

Для максимального залучення уваги потенційного клієнта будь-якого магазину необхідний комплексне і яскраве рекламне оформлення, таке, яке зможе виконувати виконує як інформаційну, так і іміджеву функції.

кнопаОформлення фасадів будівель та магазинів – це одне з найважливіших напрямків зовнішньої реклами, яке вимагає професійний підхід і детальне опрацювання всіх аспектів від «а» до «я».

Найважливіше завдання на початковому етапі роботи варто в першу чергу перед дизайнером – як правильно розмістити всі бажані елементи, розставити акценти, акцентувати деталі, збалансувати читабельність, яскравість, стильність.

Ми виконали комплексне оформлення фасаду млинцевої «The Сreeps Bar». Складовими оформлення є:

  • Великий банер з повнокольоровим друк, розмір – 3,6х0,6 метра, яскравий, соковитий апетитний.
  • Несвітлова вивіска у вигляді млинчика, розміри – 0,89х0,76 метра, додає об’єм фасаду, робить яскравий акцент на продається продукт.
  • Вивіска з полікарбонату із зовнішнім підсвічуванням, розмір 4х0,75 м.
  • Банер з зовнішніми світлодіодними прожекторами The crepes bar, розмір – 2,5х3,2 метра.

У штаті нашої компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, які зроблять професійні монтажні роботи на фасад будь-якої будівлі. Чекаємо Ваших дзвінків!