изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Оформлення фасаду магазину взуття "Oldcom"

9FAF42CA-1984-4D2A-89CA-DD876E37AFD5-minАби не загубитися на загальному тлі і залучити якомога більше покупців, адміністрації будь-якого магазина  слід подбати про якісне зовнішнє оформлення. Адже фасад і вивіска – це інструмент для залучення відвідувачів.

Для зовнішнього оформлення магазину взуття ми був сконструйований композитний лайтбокс «Oldcom». Взуття від виробника ».
Також для гарної видимості магазину з різних точок наші фахівці виготовили торцевий лайтбокс на кронштейнах. Його розмір -1000х600 мм.

расчитать2-min

На завершення оформлення ми накатали на вітрини тонувальну плівку. Це відразу врівноважило загальний вигляд всіх елементів на фасаді і додало магазину презентабельний вигляд.
Звертайтеся до нас, і наші фахівці допоможуть Вам створити красу фасаду магазину, підкажуть, як краще оформити вітрину і вивіску, а також допоможуть створити неповторний образ, який стане візитною карткою магазина.