Оформлення фасаду магазину взуття Oldcom
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Оформлення фасаду магазину взуття "Oldcom"

9FAF42CA-1984-4D2A-89CA-DD876E37AFD5-minАби не загубитися на загальному тлі і залучити якомога більше покупців, адміністрації будь-якого магазина  слід подбати про якісне зовнішнє оформлення. Адже фасад і вивіска – це інструмент для залучення відвідувачів.

расчитать

Для зовнішнього оформлення магазину взуття ми був сконструйований композитний лайтбокс «Oldcom». Взуття від виробника ».

Також для гарної видимості магазину з різних точок наші фахівці виготовили торцевий лайтбокс на кронштейнах. Його розмір -1000х600 мм.

На завершення оформлення ми накатали на вітрини тонувальну плівку. Це відразу врівноважило загальний вигляд всіх елементів на фасаді і додало магазину презентабельний вигляд.

Звертайтеся до нас, і наші фахівці допоможуть Вам створити красу фасаду магазину, підкажуть, як краще оформити вітрину і вивіску, а також допоможуть створити неповторний образ, який стане візитною карткою магазина.