Рекламне оформлення центрів видачі кредитів «ICredit»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Рекламне оформлення центрів видачі кредитів «ICredit»

Ми виконали рекламне оформлення фасадів для центрів видачі кредитів «ICredit», які розташовані в Києві за адресами:

  1. вул.Героїв Дніпра, 31А
  2. ул.Стальского, 20.

Ідея оформлення двох відділень компанії була реалізована у одному гирлі: обклеювавання плівкою фасадів і створення центральних брендових світлових і несвітлових панелей на вході.

Найменш коштовним і без сумніву ефектним видом оформлення фасадів залишається обклеювання плівкою, адже інші матеріали мають набагато більш високу собівартість і вимагають значних витрат на монтаж. Монтаж відбувається шляхом накатки вінілової плівки на тверду поверхню.

На оформлення вітрин, вікон та вхідної групи відділення на Героїв Дніпра пішло 3,5 кв метри  плівки із повнокольоровим зображенням. Це перфорована плівка, тому усередині приміщення прекрасно освітлюється.

Для залучення уваги людей у вечірній час був створений лайтбокс з ПВХ профілю, лице зроблено з акрилу, усередині лампи денного світла, розміри короба 2х0,5 метров.

На оформлення другого відділення пішло 2,5 кв метрів перфоплівки. Світлова конструкція для цього відділення не була передбачена, замість неї вхід до приміщення прикрасила вивіска – прямокутний композитний аркуш 4х0,5 метра із накочуванням плівки Oracal.

Комплексне рекламне оформлення фасадів дозволяє створити унікальний зовнішній дизайн для будь-якої будівлі, а крім того сприяє впізнаваності бренду і формуванню лояльного ставлення до нього.