изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Вивіска для «Student Agency»

Ми виконали комплексне фасадне оформлення для школи іноземних мов розташованої в Києві біля метро театральна. Незвичайна вивіска вдало поєднує в собі відразу кілька лайтбоксів.

Верхня частина з трьох окремих смуг перегукується з логотипом і виконана в кольорах фірмового стилю компанії. Круглий лайтбокс являє собою логотип школи. А нижня частина композиції інформує оточуючих про сферу діяльності підприємства.расчитать2-min

Кожен короб конструкції виготовлений із пластику ПВХ, крім лицьової частини, яка виконана з акрилу. На лицьовій акрил накатана плівка Oracal з повнокольоровим друком, а на верхній частині вивіски – плівка відповідних кольорів. Підсвічування фасадної композиції складається з світлодіодних кластерів.

Вивіски добре помітні вдень і в темний час доби завдяки мінімалізму в стилі виконання і контрастності колірних рішень.

[No pictures in galley]