изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Вивіска для «Student Agency»

Ми виконали комплексне фасадне оформлення для школи іноземних мов розташованої в Києві біля метро театральна. Незвичайна вивіска вдало поєднує в собі відразу кілька лайтбоксів.

Верхня частина з трьох окремих смуг перегукується з логотипом і виконана в кольорах фірмового стилю компанії. Круглий лайтбокс являє собою логотип школи. А нижня частина композиції інформує оточуючих про сферу діяльності підприємства.расчитать2-min

Кожен короб конструкції виготовлений із пластику ПВХ, крім лицьової частини, яка виконана з акрилу. На лицьовій акрил накатана плівка Oracal з повнокольоровим друком, а на верхній частині вивіски – плівка відповідних кольорів. Підсвічування фасадної композиції складається з світлодіодних кластерів.

Вивіски добре помітні вдень і в темний час доби завдяки мінімалізму в стилі виконання і контрастності колірних рішень.