Реклама на інформаційно-рекламних покажчиках
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Реклама на інформаційно-рекламних покажчиках

Інформаційно-рекламні покажчики на вулицях міста – це найменш нав’язливий вид зовнішньої реклами.

Інформаційно-рекламні покажчики -це об’ємна двостороння конструкція із внутрішнім підсвічуванням.
 
Інформаційно-рекламні покажчики – відносно новий вид навігаційної системи по місту, який ідеально вписуються як в архітектуру, так і в загальну концепцію вулиць, повідомляючи пішоходам і водіям транспорту, як дістатися потрібного місця.
 
Люди самі звертаються до покажчиків, тому інформація на них, сприймається стовідсотково позитивно і абсолютно усвідомлено. Крім того водії відмінно запам’ятовують її, як, наприклад, дорожні знаки на певних вулицях.
 
Звичайно ж, на інформаційно – рекламних покажчиках Ви не зустрінете яскравих рекламних сюжетів, на них публікується тільки найнеобхідніша інформація про компанію: назва, вид діяльності, адреса, номер телефону, можливо логотип. Так як в першу чергу це покажчик, на ньому можна побачити стрілку напрямки руху до об’єкта, а часто і відстань у метрах.
 
Головна технічна перевага рекламного покажчика – на ньому можна створити повнокольорове зображення, яке сильно вирізнятиметься на вулицях міста у темний час доби.
 
Якщо у Вас є дозвіл на розміщення інформаційно-рекламного покажчика від адміністрації міста, ми виготовимо для Вас конструкцію і проведемо монтаж.