изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Реклама на ТБ

реклама на твРозміщення реклами на телебаченні дає потужне знаряддя для підвищення впізнаваності бренду, а також для збільшення продажів, і якщо Ви вирішили ним скористатися, необхідно побудувати грамотну стратегію.

Реклама на ТБ працює тільки в комплексі, тут важливо все, і професійні відеоролики, і грамотне медіа планування, і професійне ведення рекламної кампанії.

Телебачення – одне з найбільш сильнодіючих засобів глобального медіа простору, тому розміщення реклами на ТБ має бути на 100% продуманим, тут немає місця випадковостям.

Існує кілька основних видів розміщення реклами на телебаченні: пряма реклама (відео ролик), а також спонсорство програм йдуть, по телебаченню, а також product placement – хитрий прийом, при якому реклама не пряма, а прихована, тобто, реквізит, яким користуються герої в фільмах чи телевізійних передачах – має реальний комерційний аналог.

Так що грамотна реклама на ТВ гарантує впізнанність «розкручуваного» бренду (продукту, послуги) і залучення покупців.

Ми готуємо медіа план під кожного окремого клієнта, адже кожен об’єкт реклами дуже індивідуальний і для того, щоб отримати максимальну віддачу, необхідно враховувати всі особливості рекламної компанії і потреби рекламодавця.