изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Реклама в аеропортах "Бориспіль" і "Жуляни"

Рекламу в аеропорту Бориспіль можна розміщувати на привокзальній площі і в терміналах. Розміщення реклами на привокзальній площі в аеропорту Бориспіль дає можливість донести свою інформацію не тільки до пасажирів, але і до їх проводжаючим. На площі представлений широкий вибір площин: білборди, брендмауери, беклайти, сітілайти, світлодіодні екрани.

Рекламу, яка розміщується на привокзальній площі аеропорту чудово видно здалеку. Вона дає велику кількість повторних зорових рекламних контактів з інформаційним повідомленням розміщеним на рекламній площині. Звичайно ж реклама на брендмауерах, у зв’язку зі своїм масштабом, буде більш помітна, ніж інші. Вони розташовані біля терміналу D і готелю.

На площі розміщені екрани. В їхньому ефірі можна розміщувати відео-інформацію. Екрани двосторонні і розміщені біля двох великих терміналів. Це термінали B і F. Пасажиропотік в терміналі В дорівнює 1 млн. чол./рік, а в терміналі F – 3 млн. чол./рік.

*Ціни на розміщення реклами на привокзальній площі*

У зв’язку з тим що парковка в аеропорту це одне із місць з високою відвідуваністю, зовнішня реклама, що розміщена там, буде мати велику кількість переглядів.Цільова аудиторія реклами на привокзальній площі це люди із середнім і високим рівнем достатку, які часто користуються послугами аеропортів. Рекламу в терміналах аеропорту «Бориспіль» можна поділити за назвою цих терміналів, тобто реклама в терміналах B, F і D. Термінал B обслуговує внутрішні рейси. Рекламу в цьому терміналі можна розмістити у вигляді наклейок, фреймлайтів, лайтбоксів і скролів. Носії реклами розташовуються у всіх основних зонах терміналу: залі прильоту, отримання багажу, зоні митного контролю, біля входу і виходу та на балконах.

Термінал F обслуговує чартерні рейси і лоу-кост рейси. У ньому розміщені беклайти, лайтбокси, наклейки, монітори і панно.

Ціни на розміщення реклами у терминалі “F”

Термінал D – це найбільший у нашій країні пасажирський термінал. Поки розміщення реклами в цьому терміналі на стадії розробки.

Ціни на розміщення реклами у терміналі “B” 

Також можна розмістити рекламу на площинах по головних магістралях, що ведуть до аеропорту «Бориспіль», як з боку Києва, так і з інших сторін.

Рекламу в аеропорту “Київ” (Жуляни) теж можна розмістити на привокзальній площі і в терміналі А. Розміщення реклами на привокзальній площі- це відмінний спосіб просування вашого бренду, товару або послуги. Зробити це можна на сітілайтах, біллбордах, брендмауерах, холдерах, пілларах, призматронах. Сітілайти розміщуються при в’їзді на парковку та біля входу в аеропорт. Є чудова пропозиція – розмістити рекламу на холдерах, безпосередньо на парковці або пілларах біля входу в термінал. Брендмауер можна розмістити на шляху до входу, за зеленою зоною, а рекламу на білбордах – зліва і справа.

На базі терміналу А розміщують рекламу на сітілайтах та панно. Пасажиропотік цього терміналу сягає 300-400 тис. чол./рік. Реклама розміщена в цьому терміналі принесе велику кількість переглядів, а відповідно і нових клієнтів. Рекламу можна побачити на першому і другому поверхах в усіх залах терміналу. Також буде плюсом розміщення на площинах по дорозі до аеропорту Київ (Жуляни) на троллах, біллбордах, сітілайтах.