изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
Пн -Пт:900-1800 | г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | company-epatage@ukr.net | epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Реклама в аеропортах "Бориспіль" і "Жуляни"

Рекламу в аеропорту Бориспіль можна розміщувати на привокзальній площі і в терміналах. Розміщення реклами на привокзальній площі в аеропорту Бориспіль дає можливість донести свою інформацію, не тільки до пасажирів, але і до їх проводжаючим. На площі представлений широкий вибір площин: білборди, брендмауери, беклайти, сітілайти, світлодіодні екрани.

Рекламу яка розміщується на привокзальній площі аеропорту чудово видно здалеку. Вона дає велику кількість повторних зорових рекламних контактів з інформаційним повідомленням розміщеним на рекламній площині. Звичайно ж реклама на брендмауерах, у зв’язку зі своїм масштабом, буде більш помітна, ніж інші. Вони розташовані біля терміналу D і готелю.

На площі розміщені екрани. В їхньому ефірі можна розміщувати відео-інформацію. Екрани двосторонні і розміщені біля двох великих терміналів. Це термінали B і F. Пасажиропотік в терміналі В дорівнює 1 млн. чол./рік, а в терміналі F – 3 млн. чол./рік.

*Ціни на розміщення реклами на привокзальній площі*

У зв’язку з тим що парковка в аеропорту це одне із місць з високою відвідуваністю, зовнішня реклама, що розміщена там, буде мати велику кількість переглядів.Цільова аудиторія реклами на привокзальній площі це люди із середнім і високим рівнем достатку, які часто користуються послугами аеропортів. Рекламу в терміналах аеропорту «Бориспіль» можна поділити за назвою цих терміналів, тобто реклама в терміналах B, F і D. Термінал B обслуговує внутрішні рейси. Рекламу в цьому терміналі можна розмістити у вигляді наклейок, фреймлайтів, лайтбоксів і скролів. Носії реклами розташовуються у всіх основних зонах терміналу: залі прильоту, отримання багажу, зоні митного контролю, біля входу і виходу та на балконах.

Термінал F обслуговує чартерні рейси і лоу-кост рейси. У ньому розміщені беклайти, лайтбокси, наклейки, монітори і панно.

Ціни на розміщення реклами у терминалі “F”

Термінал D це найбільший у нашій країні пасажирський термінал. Поки розміщення реклами в цьому терміналі на стадії розробки.

Ціни на розміщення реклами у терміналі “B” 

Також можна розмістити рекламу на площинах по головних магістралях, що ведуть до аеропорту «Бориспіль», як з боку Києва, так і з інших сторін.

Рекламу в аеропорту “Київ” (Жуляни) теж можна розмістити на привокзальній площі і в терміналі А. Розміщення реклами на привокзальній площі це відмінний спосіб просування вашого бренду, товару або послуги. Зробити це можна на сітілайтах, біллбордах, брендмауерах, холдерах, пілларах, призматронах. Сітілайти розміщуються при в’їзді на парковку та біля входу в аеропорт. Є чудова пропозиція – розмістити рекламу на холдерах, безпосередньо на парковці або пілларах біля входу в термінал. Брендмауер можна розмістити на шляху до входу, за зеленою зоною, а рекламу на білбордах – зліва і справа.

На базі терміналу А розміщують рекламу на сітілайтах та панно. Пасажиропотік цього терміналу сягає 300-400 тис. чол./рік. Реклама розміщена в цьому терміналі принесе велику кількість переглядів, а відповідно і нових клієнтів. Рекламу можна побачити на першому і другому поверхах в усіх залах терміналу. Також буде плюсом розміщення на площинах по дорозі до аеропорту Київ (Жуляни) на троллах, біллбордах, сітілайтах.