изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Метролайт

Розміщувати рекламу на метролайтах дуже зручно і вигідно. В залежності від потреб рекламодавця, цільова аудиторія залучається на кожній окремій станції або по конкретному напрямку руху поїздів.

Ще одна перевага реклами на метролайті – це мобільність. Зміна сюжету відбувається швидко, що дозволяє проводити рекламні кампанії «з сьогодні на завтра» і розміщувати пропозиції на 1, 2, 3 тижні або помісячно.
Слід врахувати, що розміщується реклама на Метролайти на рівні очей, що сприяє кращому її сприйняттю. До того ж, відсутні будь-які видимі перешкоди для контакту аудиторії та рекламного сюжету.

Повторення сюжетів на ескалаторі дозволяє краще запам’ятати рекламне повідомлення і підсилити ефект, збільшуючи кількість потенційних клієнтів товарів і послуг.

Реклама на метролайті

Тільки розміщення реклами на метролайті дає можливість розвитку сюжетної лінії протягом ескалатора (розміщення в ряд). Поміркуйте, як вигідно це може виявитися для створення неймовірно креативною рекламною лінії.

  • Формат постера для розміщення на метролайте – А2 (420х585 мм)
Замовивши розміщення реклами на метролайті, Ви отримаєте величезну споживчу аудиторію.