изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Реклама в метро на ескалаторах

У середньому пасажири метрополітену проводять на ескалаторі 3 хвилини, і щоб згаяти цей час, вони з цікавістю роздивляються яскраві рекламні зображення на тлі пастельних стін склепінь. Ось чому реклама в метро на ескалаторах користується величезним попитом у рекламодавців. Формат одного рекламного носія – 1х3 метра, реклама розміщується парно, на кожній стороні, щоб одночасно охопити пасажирів, які спускаються і піднімаються ескалатором. Реклама на ескалаторах найчастіше є покажчиком місцезнаходження певного об’єкта, розташованого у безпосередній близькості до даної станції метро. Це магазини, бутіки, супермаркети, ресторани, салони, клініки, арт-центри та інше.
Отже, можна в короткі терміни залучити в свій магазин або клініку велику кількість пасажирів станції, для яких актуальні медичні послуги або товари. Якщо люди прибувають на певну станцію, вони з великою ймовірністю можуть відвідати місце, яке зазначено в рекламі.
 
Доведено, что реклама на ескалаторних склепіннях метрополітену дуже затребувана і ефективна. Якщо Вас цікавить даний вид реклами, зв’яжіться із нами, наші менеджери нададуть детальну інформацію зі схемами розташування і цінами на розміщення. На базі власної друкарні ми виготовляємо наклейки з рекламним сюжетом, які власне і ліпляться на стіни метро.