изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Реклама колійні стіни в метро

Розміщення реклами на шляхових стінах в метро користується величезною популярністю. Деякі ніші бізнесу міцно влаштувалися в рядах клієнтів цієї послуги.

Серед них, наприклад, кінотеатри, торгово-розважальні центри, клініки, бутіки. Особливо популярні колійні стіни серед тих рекламодавців, у яких є представництва на тій гілці метро, де розміщується реклама. 

Стандартний розмір наклейки на шляхову стіну – 2х3 метри. Наклейка виготовляється шляхом нанесення повноколірного друку на самоклеящуюся плівку. Наступний етап – нанесення ламінації, яка дозволяє захистити рекламу від вандалізму.

У київському метрополітені є станції, які отримали статус «пам’ятник архітектури місцевого значення», такі як «Арсенальна», «Хрещатик», «Золоті ворота». На них розміщення реклами заборонено. На інших станціях метро на кожній шляховий стіні є кілька місць під розміщення. Винятком є відкриті станції, «Чернігівська», «Лісова», де реклама розміщується не на шляховий стіні, а на паркані на банерній натяжці.

Ціни на розміщення реклами на шляхових стінах залежать від показників пасажиропотоку на конкретній станції. Мінімальний термін подачі реклами на шляховий стіні – дві тижня. Зайнятість місць під рекламу щодня змінюється. Щоб зателефонувати актуальну сітку зайнятості на сьогоднішній день, зв’яжіться з нами.