изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Реклама у вагонах метро

Реклама у вагонах метро – це ідеальний спосіб привернути величезну кількість потенційних покупців навіть якщо у Вашій компанії нема великих коштів на рекламу.

Стіни вагонів метро – дуже вдалі площини дла розміщення реклами, вони мають спеціально відведені місця під рекламу, що розташовуються переважно біля дверей і вікон вагонів, тобто у місцях найкращого огляду пасажирів.

Реклама такого типу розміщується серійно, це означає, що замовивши одну наклейку на склі, клієнт отримує охоплення аудіторрі у кожному вагоні на всьому рухомому складі метрополітену.

Здавалося б, ну що дасть розміщення всього однієї листівки чи наліпки на кожному вагоні? Але статистика спростовує скептику, адже завдяки тому, що метро Києва та Харкова має у своєму розпорядженні мільйони пасажирів щомісяця, навіть маленьку рекламу побачать тисячі людей.