изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Реклама в поїздах і електричках

Реклама в поїздах (на всіх залізницях України)

Рекламно-виробнича компанія “Епатаж Груп” пропонує розміщення реклами в поїздах і електричках України.

Реклама в поїздах – це новий і ефективний вид реклами, що швидко розвивається. На сьогоднішній день залізниця залишається одним з головних засобів пересування у більшості громадян України. Реклама в поїздах забезпечує велике охоплення цільової аудиторії різних вікових груп і соціальних категорій громадян.

Реклама в вагонах поїздів дає можливість рекламодавцеві «зайняти» людини в дорозі, тому що, як правило, певний час, а іноді досить тривалий, людина перебуває в шляху. Ми надаємо широкі можливості для рекламодавців, оскільки пропонуємо велику кількість джерел, які безпосередньо впливають на пасажира, а саме: рекламні газети, каталоги, візитки, постери, наклейки і багато іншого.
Це прекрасна можливість вибору, а також можливість комбінування рекламних акцій, спрямованих на посил певного меседжу потенційному покупцеві.

Потяги ближнього зарубіжжя

Також розміщуємо плакати в потягах, які курсують до країн найближчого зарубіжжя: Москва, Адлер, Санкт-Петербург, Берлін, Варшава, Софія, Будапешт. У цих поїздах можливе розміщення плакатів А4, А3, А2 в вагонах і купе поїзда.
У поїздах  цільові аудиторії поділяються за соціальними (в залежності від категорії поїзда і вагона), а також за географічними (в залежності від напрямку курсування) ознаками.
Важливо знати, що залізниці України налічують понад 7000 вагонів, всі вони формуються в 23 експлуатаційних депо, а це величезні можливості для проведення успішних рекламних кампаній.

Реклама в приміських електричках: значний охоплення за смішну ціну

Чи знаєте ви, що щорічно дизель-поїзда і електрички України перевозять близько 400 мільйонів пасажирів?
400 мільйонів ваших потенційних клієнтів, які проживають в певному регіоні. Нудьгуючих, що коротають час за читанням і вже тому більш сприйнятливих до рекламних повідомлень.
Саме тут, в транспорті у вас є всі шанси бути поміченими.

Переваги «приміської» реклами:

  • Розвинена мережа транспортного сполучення.
  • Великий і стабільний потік пасажирів.
  • Широка географія показів з можливістю вибрати один-два певних напрямки.
  • Легкий зоровий контакт і висока частота запам’ятовування.
  • Низька вартість.

Розміщуємо постери, стікери, плакати форматів А5-А1 в зонах, що найбільше переглядаються (біля виходів) і їх бачать усі пасажири.
Ми контролюємо якість експонування, прибираємо зіпсовані плакати, робимо доклейку.
Зв’яжіться з нами, щоб вибрати зручний для вас формат «приміської» реклами та розрахувати вартість її розміщення