изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Реклама в ТРЦ і супермаркетах Києва

 

Пропонуємо вашій увазі розміщення реклами в торгово-разважальних центрах і супермаркетах міста Києва.

Реклама в ТРЦ Києва вже давно користується великою популярністю серед рекламодавців. І це легко пояснити. Торговельно-розважальні центри Києва стали епіцентрами скупчення людей, які заробляють та з задоволенням витрачають свої гроші на шопінг і розваги.

Сучасна реальність така, що сім’я на вихідних вирушає не в парк, а в ТРЦ і, чим він більший, тим популярніший серед жителів мегаполісу.
Тому реклама в торгово-розважальних центрах Києва так популярна у маркетологів великих і середніх компаній.

Реклама в ТРЦ дозволяє контактувати із найбільш платіжної частиною населення, залучити нових покупців і підтримати імідж торгової марки в очах споживачів.

Наша компанія допоможе Вам розмістити свою рекламу в одному або декількох ТРЦ Києва, розробимо стиль і стратегію розміщення рекламних матеріалів.
Розміщуємо рекламу: ТЦ “Район”, ТЦ “Піраміда”, ТРЦ “Караван”, ТРЦ “Gulliver”, ТРЦ “Аладдін”, ТРЦ Ocean Plaza, ТРЦ Dream Town і інших розважальних центрах і супермаркетах на Ваш вибір.