изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк переважно застосовується для виготовлення зовнішньої реклами. Водночас широкоформатні можуть бути для зовнішньої і внутрішньої експлуатації. Зовнішня - це білборди, покажчики, перетяжки, сіті-формати та інші конструкції зовнішньої реклами.

ціни на виготовленняУ приміщенні широкі формати потрібні для торгівлі, виставок і проведення різноманітних івентів. Також ця печатка незамінна в промо-цілях: банери, агітаційні намети, рекламні стенди, спайдери і т.п. На спеціальні матеріали наносять сольвентні чорнила. Вони дуже стійкі до впливу зовнішнього середовища: дощь вітер, сонце, а надрукована такою фарбою продукції може роками висіти на вулиці, не втрачаючи яскравості кольорів.
Типи широких форматів розрізняються залежно від виду матеріалу, на якому виконується друк.
 
Ми друкуємо зображення на наступних матеріалах: банерна тканина (вініл), банерна (будівельна) сітка, самоклеюча плівка, перфорована плівка, папір Blue Back, папір City.
 
Наша поліграфія широкоформатного друку знаходиться у Києві за адресою: вул. Кирилівська 86 (колишня Фрунзе). Ви можете приїхати за готовою продукцією до нас або замовити доставку. Відправляємо друковані вироби по всій Україні такими кур'єрськими службами, як "Нова Пошта", "Автолюкс", "Гюнсел" та інші.