Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Банерна тканина Blackout (блекаут)

Матеріал, за допомогою якого створюють барвисті рекламні плакати, які не пропускають світло, називається блекаут (blackout). Його виготовляють за новими технологіями. Світлопроникність тканини Blackout дорівнює 0.

Двосторонній баннер (BlackOut) виготовляється з непрозорого матеріалу. Непрозорість дозволяє друкувати на 2 сторонах банера, без часткового накладення зображень один на одного при просвічуванні.

Банерний матеріал BlackOut використовується для зовнішнього і внутрішнього застосування, вивішування рекламних банерів-розтяжок на вулиці. Тканина Blackout має хороші фізичні властивості і високу стійкість до розриву і розтягування.

Вона відрізняється складною структурою з поліефірної сітки, на неї наносять плівку чорного кольору, яка полягає між 2-ма шарами білого ПВХ.

Тканину Blackout застосовують для 2-стороннього цифрового, широкоформатного або інтер’єрного друку за допомогою сольвентних і ультрафіолетових чорнил. Чорнило на тканині блекаут (blackout) міцно вбираються і швидко висихають. Цей матеріал, просто незамінний при виготовленні реклами 2-стороннього огляду з зовнішнім підсвічуванням.

Продукція з цього матеріалу не тріскається при впливі низької температури, стійка до високої. Її застосовують при температурах від -300 до + 700С, оскільки вона стійка до впливу УФ-променів, гарантує насичені кольори і чіткі обриси зображення протягом служби.

Ціна на друк банера та післядрукарську обробку

Матеріал – щільність Ціна за 1 кв.м *
Банер Blackout (непросвітний банер) 300
Банер литий – 440г/м.кв 160
Банерна сітка – 270г/м.кв 170

Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію