изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Банерна тканина Blackout (блекауту).

Матеріал, за допомогою якого створюють барвисті рекламні плакати, які не пропускають світло, називається блекаут (blackout). Його виготовляють за новими технологіями. Світлопроникність тканини Blackout дорівнює 0.

Двосторонній баннер (BlackOut) виготовляється з непрозорого матеріалу. Непрозорість дозволяє друкувати на 2 сторонах банера, без часткового накладення зображень один на одного при просвічуванні.

Банерний матеріал BlackOut використовується для зовнішнього і внутрішнього застосування, вивішування рекламних банерів-розтяжок на вулиці. Тканина Blackout має хороші фізичні властивості і високу стійкість до розриву і розтягування.

Вона відрізняється складною структурою з поліефірної сітки, на неї наносять плівку чорного кольору, яка полягає між 2-ма шарами білого ПВХ.

Тканину Blackout застосовують для 2-стороннього цифрового, широкоформатного або інтер’єрного друку за допомогою сольвентних і ультрафіолетових чорнил. Чорнило на тканині блекаут (blackout) міцно вбираються і швидко висихають. Цей матеріал, просто незамінний при виготовленні реклами 2-стороннього огляду з зовнішнім підсвічуванням.

Продукція з цього матеріалу не тріскається при впливі низької температури, стійка до високої. Її застосовують при температурах від -300 до + 700С, оскільки вона стійка до впливу УФ-променів, гарантує насичені кольори і чіткі обриси зображення протягом  служби.

Ціна на друк банера та післядрукарську обробку
 
Матеріал – щільність  Ціна за 1 кв.м *  
 Банер Blackout (непросвітний банер) 300
Банер литий – 440г/м.кв 160
Банерна сітка – 270г/м.кв 170