изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
Пн -Пт:900-1800 | г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | company-epatage@ukr.net | epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Банерна тканина Blackout (блекауту).

Матеріал, за допомогою якого створюють барвисті рекламні плакати, які не пропускають світло, називається, – блекаут (blackout). Його виготовляють за новими технологіями. Світлопроникність тканини Blackout дорівнює 0.

Двосторонній баннер (BlackOut) виготовляється з непрозорого матеріалу. Непрозорість дозволяє друкувати на 2 сторонах банера, без часткового накладення зображень один на одного при просвічуванні.

Банерний матеріал BlackOut використовується для зовнішнього і внутрішнього застосування, вивішування рекламних банерів-розтяжок на вулиці. Тканина Blackout має хороші фізичні властивості і високу стійкість до розриву і розтягування.

Вона відрізняється складною структурою з поліефірної сітки, на неї наносять плівку чорного кольору, яка полягає між 2-ма шарами білого ПВХ.

Тканина Blackout застосовують для 2-сторонньої цифрового широкоформатного або інтер’єрного друку за допомогою сольвентних і ультрафіолетових чорнила. Чорнило на тканині блекаут (blackout) міцно вбираються і швидко висихають. Цей матеріал, просто незамінний при виготовленні реклами 2-стороннього огляду з зовнішнім підсвічуванням.

Продукція з цього матеріалу не тріскається при впливі низьких температур, стійка до спалахів. Її застосовують при температурах від -300 до + 700С, оскільки вона стійка до впливу УФ-променів, гарантує насичені кольори і чіткі обриси зображення протягом терміну служби.