изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Друк банера

Друк банера виконується на різних синтетичних тканинах спеціальними сольвентними чорнилами, стійкими до впливу променів сонця і вологи.

Банер – це універсальна і практична рекламна продукція. Він може використовуватися при виготовленні світлових рекламних коробів, банерних конструкцій (банер плюс металевий каркас), а також він може монтуватися автономно на стіну або фасад будь-якої будівлі.

Для того, щоб баннер не один місяць слугував на користь Вашої компанії, його якість повинна бути дуже високою, що майже головним чином залежить від чорнила. Ми використовуємо високоякісні сольвентні чорнила Mimaki BS3.

Проба кольору

Кольори на комп’ютері і наживо інколи дуже відрізняються. Для того, щоб готова друкована продукція не відрізнялася від затвердженого Вами макету, в електронному варіанті ми робимо пробу кольору. Це який-небудь фрагмент або ж фрагменти зображення, надруковані на тому матеріалі, на якому буде зроблено основне зображення.

Технічні характеристики

Максимальна ширина банерної машини5000 мм. Якщо необхідно друкувати банер величезного розміру, зображення друкується шматками, потім спаюється на спеціальній машині. Для монтажу по краях задрукованого поля встановлюються металеві отвори – люверси.

Якщо необхідно завісити рекламою фасад житлового будинку, куди має потрапляти світло – замість банерної тканини використовується банерна сітка. Цей матеріал складається із рідкісних волокон і має структуру сітки. Зовні різницю між друком на сітці та на тканині практично непомітно, але сітка повністю пропускає світло.

Розміри банерів

Максимальне поле друкарської машини – 3,2 метра. Для того, щоб отримати банери будь-якого розміру, ми виконуємо спайку професійним спайковимпроцесом обладнанням.

Монтаж банера

Ми повністю відповідаємо за якість нашої продукції. Під час друку обов’язково враховуємо умови, яких банер буде монтуватися і надалі експлуатуватися для того, щоб забезпечити максимальний строк служби, знижуючи вартість витрат на перевиготовлення.

Ціни на друк банера

Матеріал – плотність  Ціна за 1 кв.м*  
Банер ламінований – 460г/м.кв 90
Банер литий – 440г/м.кв 100
Банерна сітка – 240г/м.кв 100
  Банер Blackout (непросвітний) 260
  Банер Backlit (просвітный) 150
  • *Всі ціни вказані в гривнях за 1 кв.метр з урахуванням ПДВ.
  • **Якщо банер має параметри, які не відповідають стандартним розмірам ширини рулонів під запечатку, до вартості банера додається від 10% до 20% в залежності від розміру.
  • ***За післядрукову обробку: набивка люверсів, підкоміри, проварка – до вартості виробу додається 10%.
  • ****Вартість розробки макету не входить у вартість друку, послуги дизайнера прораховуються індивідуально.

Звертайтесь до нас: