Друк банера
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Друк банера

Одне з наших основних напрямків діяльності – друк банерів. Ми наносимо друк на всі види баннерного полотна, а також на будівельну сітку.

Друк банера проводиться на синтетичному полотні сольвентними або екосольвентними чорнилами, стійкими до дії вологи і сонячних променів.

Банери для зовнішнього застосування друкуються на банерному полотні різної щільності в залежності від призначення банера.

Якщо клієнту необхідно закрити рекламою фасад житлового будинку або виготовити величезне полотно щоб завісити будівельний об’єкт, замість банерної тканини під друк ми використовуємо банерну сітку.

Сітка набагато легше, ніж звичайне полотно, відповідно, тому вона має меншу парусність, а також дає меншу натяжку в місцях кріплення. 

Також сітка створює просвітність всередину приміщення, так що нею можна завішувати вікна і вітрини будь-яких будівель.

Ми виконуємо друк на банері і банерній сітці максимальною шириною 3,2 м. При виготовленні брандмауерів або банерів великої ширини або висоти робимо якісну спайку частин в цілісне полотно.

 

Розрахувати вартість банеру