изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Друк банера

Друк банера виконується на різних синтетичних тканинах спеціальними сольвентними чорнилами, стійкими до впливу променів сонця і вологи.

Банер – це універсальна і практична рекламна продукція. Він може використовуватися при виготовленні світлових рекламних коробів, банерних конструкцій (банер плюс металевий каркас), а також він може монтуватися автономно на стіну або фасад будь-якої будівлі.
Для того, щоб баннер не один місяць слугував на користь Вашої компанії, його якість повинна бути дуже високою, що майже головним чином залежить від чорнила. Ми використовуємо високоякісні сольвентні чорнила Mimaki BS3.
 
Проба кольору
Кольори на комп’ютері і наживо інколи дуже відрізняються. Для того, щоб готова друкована продукція не відрізнялася від затвердженого Вами макету, в електронному варіанті ми робимо пробу кольору. Це який-небудь фрагмент або ж фрагменти зображення, надруковані на тому матеріалі, на якому буде зроблено основне зображення.
 
Технічні характеристики
Максимальна ширина банерної машини 5000 мм. Якщо необхідно друкувати банер величезного розміру, зображення друкується шматками, потім спаюється на спеціальній машині. Для монтажу по краях задрукованого поля встановлюються металеві отвори – люверси.
Якщо необхідно завісити рекламою фасад житлового будинку, куди має потрапляти світло – замість банерної тканини використовується банерна сітка. Цей матеріал складається із рідкісних волокон і має структуру сітки. Зовні різницю між друком на сітці та на тканині практично непомітно, але сітка повністю пропускає світло.
Ціна на друк банера та післядрукарську обробку**
Матеріал – щільність  Ціна за 1 кв.м *  
Банер ламінованиі – 460г/м.кв 100
Банер литий – 440г/м.кв 140
Банерна сітка – 270г/м.кв 160
 Банер Blackout (непросвітний банер) 280

Розміри банерів

Максимальне поле друкарської машини – 3,2 метра. Для того, щоб отримати банери будь-якого розміру, ми виконуємо спайку професійним спайковимпроцесом обладнанням.

Монтаж банера
Ми повністю відповідаємо за якість нашої продукції. Під час друку обов’язково враховуємо умови, яких банер буде монтуватися і надалі експлуатуватися для того, щоб забезпечити максимальний строк служби, знижуючи вартість витрат на перевиготовлення.

* Слово банер у рекламному лексиконі має подвійне значення: з одного боку банером називають вінілове полотно, на якому друкується зображення, хоча правильно називати його банерної тканиною. З іншого боку під банером мають на увазі готовий рекламний продукт, тобто полотно із друком, обробкою і навіть кріпленнями.

**Усі ціни вказано у гривнях із урахуванням ПДВ.

расчитать2-min

Для зв’язку з нашими спеціалістами дзвоніть або пишіть нам:zakazat proschet vivesky