Широкоформатний друк банеру для заводу клінкерної цегли Євротон
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Широкоформатний друк банеру для заводу клінкерної цегли "Євротон"

Широкоформатная печать баннера для завода клинкерного кирпича “Евротон” производилась на баннерной ткани плотность 440 г/м.квСам баннер был монтирован по адресу: г.Киев, ул. Шелкуненка 3, его размер составляет 24х2 метра. Рама – металлическая труба шириной 20х20 мм.

Полотно прикреплено к стене на хомуты. Особенность монтажа  заключалась в том, что он крепился с помощью двух лестниц, так как  к месту установки не могла подъехать вышка.

Баннер сделан с подворотами, частота люверсов стандартная – 30 см.

Перед началом монтажа заказчик получил пакет необходимых документов от городской администрации, дающих право на установку данной рекламной конструкции.

 

Широкоформатная печать баннера Широкоформатная печать баннера
Широкоформатний друк банеру для заводу клінкерної цегли “Євротон” був зроблений на банерній тканині щільністю 440 г/м.кв. Сам банер було монтовано за адресою: м.Київ, вул.Щовкуненка 3, його розмір складає 24х2 м. Рама – металева труба 20х20 мм.
 
Полотно прикріплене до стіни на хомути. Особливість монтажу полягала у тому, що воно кріпилося за допомогою двох драбин, тому що туди не могла під’їхати вишка.
 
Банер зроблений з підгортками, частота люверсов стандартна – 30 см.
 
Перед початком монтажу замовник отримав пакет необхідних документів від міської адміністрації, що надають право на встановлення даної рекламної конструкції у зазначеному місці.
Широкоформатная печать баннера Широкоформатная печать баннера