Друк брандмауерів
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Друк брандмауерів

Pechat brandmauerovБрандмауер – це рекламне поле у вигляді баннерного полотна, розташоване на житловому або офісному будинку або на будівельному об’єкті. Полотно брандмауера відрізняється великим форматом, який може досягати близько 200 кв. І, оскільки, полотно великих розмірів має велику парусність, друк брандмауерів виконується на вінілової сітці, яка майже в два рази легше, ніж банерна тканина.

raschetБрандмауер добре помітний з великої відстані, так що можна не сумніватися – реклама на такому носії точно не залишиться непоміченою.

Монтаж брандмауера – витратна стаття для рекламного бюджету, тому експонування (розміщення однієї реклами) замовляють, як правило, на тривалий термін. Виходячи з цього, ключову важливість при друку брандмауера грає як якість друкарської машини, так і чорнило, за допомогою яких наноситься зображення.

Ми друкуємо зображення на супер якісному обладнанні японського виробниками Mimaki оригінальним чорнилом цього ж бренду. Максимальна ширина запечатки – 5 метрів, полотна, які перевищують цей розмір в ширину, згуртовуються зі шматків. Ми виконуємо якісну спайку банерної сітки, таким чином створюючи полотна будь-яких розмірів.

Ціни на друк брандмауерів

Ціни на монтаж брандмауерів залежать від розміру конструкції, висоти монтажу та особливостей фасаду для кріплення. Вартість монтажних робіт уточнюйте у наших фахівців.

Окрім цього, ми розміщуємо рекламу  на брандмауерах там, де це дозволено Укррекламою.

 

Ціни на друк на банерній сітці и на банерній тканині

Матеріал-характеристики    Ціна*
 Банерна сітка 270 г/м.кв 175
  Банер литий 460 г/м.кв 160
  Банер ламінований 440 г/м.кв 100

*Ціни вказано у гривнях без урахування ПДВ.