изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Друк на банерній сітці

Друк на банерній сітці необхідний, коли потрібно виготовити величезне полотно для завіси будівельного об’єкта або в якості рекламного брандмауера.

Друк пров одиться на банерній сітці Mesh сольвентним чорнилом. Сітка набагато легше, ніж звичайне полотно (для порівняння: її вага 270 грам на 1 кв. метр, а вага банерній тканині – 440 грам на 1 кв). метр. Відповідно, сітка має меншу парусність, вона дає меншу натяжку в місцях кріплення.розрахувати вартість 1

Зображення на сітці виглядає повністю цілісно здалеку. Зате в приміщення, де зовні натягнута сітка, безперешкодно надходить світло.

Найчастіше банерна сітка застосовується для закриття будівельних об’єктів, як правило, в двох основних випадках: з метою реклами або для підтримання цілісності архітектурного пейзажу міста. В останньому випадку на сітку наноситься зображення будівлі.

Що стосується рекламного призначення, то великі формати на будівлях називаються брандмауерами. Вони розміщуються тільки в місцях великого скупчення людей або коли будівля, куди вішається полотно, має відмінну оглядовість з різних точок. Замовниками такої реклами виступають великі компанії, нерідко це міжнародні холдинги, рідше одиночні політики чи партії.

Ми виконуємо друк на банерній сітці шириною 1,6 і 3 метри. При виготовленні брандмауерів робимо спайку частин в цілісне полотно. Виконуємо всі види монтажних в тому числі з установкою металокаркаса, а також проводимо висотні роботи.

Ціни на друк на банерній сітці и на банерній тканині

Матеріал-характеристики    Ціна*
 Банерна сітка 270 г/м.кв 170
  Банер литий 460 г/м.кв 160
  Банер ламінований 440 г/м.кв 120

*Ціни вказано у гривнях без урахування ПДВ.