изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
Пн -Пт:900-1800 | г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | company-epatage@ukr.net | epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Друк на перфорованій плівці

Окрім друку на стандартній плівці із самоліпною основою ми робимо друк на перфорованій плівці “One way vision” сольвентним чорнилом.

Перфорована відрізняється від звичайної плівки своєю структурою: на ній є безліч отворів для прохідності світла і забезпечення гарної зовнішньої видимості. Це дозволяє обклеювати плівкою вікна приміщень і транспорту, а також офісні та торгові вітрини, де просто необхідно потрапляння світла в приміщення.

Така плівка незамінна для реклами в мегаполісах, оскільки кожне рекламне поле, особливо в людних місцях, має велику цінність.

Найчастіше оформлення вітрин і вікон перфорованою плівкою замовляють магазини, бутики, ресторани і кафе, фітнес клуби, а також представництва різних компаній для оформлення офісів.

Виключно перфорована плівка використовується при оформленні рекламою громадського транспорту, рідше легкових авто, в залежності від необхідності залишити просвіт.

Ціни*

Продукция/услуга Единица

измерения

Цена

(от 50 м2)

Цена

(от 300 м2)

Пленка Oracal 641 1 кв.м 160 150
Перфорировання пленка

“One way vision”

1 кв.м 220 210
Прямолинейнаяя порезка 1 кв.м 1 1
Фигурная порезка 1 кв.м 2 2
Машинное ламинирование 1 кв.м 100 90
       

*Ціни вказано у гривнях з урахуванням ПДВ.