изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
Пн -Пт:900-1800 | г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | company-epatage@ukr.net | epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Друк на плівці Oracal

Друк плівці Oracal широко використовується для виготовлення різних конструкцій зовнішньої реклами. На плівці друкується потрібне зображення і клеїться на тверді матеріали, пластик, акрил, композит, скло. Існують великі палітри кольорів плівки, але все ж друк дає більш широкі можливості для найрізноманытныших дизайнерських рішень. При виготовленні вивісок плівка допомагає значно знизити витрати клієнтa на матеріали. Якщо, наприклад, потрібно виготовити кольорові об’ємні букви або короб, використовується молочний акрил із накочуванням плівки – ці матеріали у сукупності значно дешевші, ніж кольоровий акрил.

Самоліпною плівкою оформлються вітрини магазинів, офісів, кафе, торгівельні та виставкові стенди, але найбільше вона затребувана у виробництві світлових рекламних конструкцій. Завдяки унікальному складу самоліпна плівка Oracal рівномірно розсіює світло по усьому світловому коробу, так що не видно силуетів джерел освітлення (люмінесцентних ламп, діодів, неону).

Друк на плівці Oracal також знаходить дуже широке застосування у дизайні інтер’єрів. Стало модним прикрашати красивими фігурними налапками стіни і меблі приміщень. Деякі дизайнери займаються окремим напрямком декору за допомогою самоліпної плівки. Після друку фігурні наліпки вирізаються спеціальним плотером.

Ми друкуємо зображення на стандартній і на перфорованій плівці “One way vision”. Перфорована відрізняється від звичайної структурою: на ній є безліч отворів для прохідності світла і забезпечення гарної зовнішньої видимості. Це дозволяє оздоблювати плівкою вікна приміщень і транспорту, а також офісні та торгівельні вітрини.

Ціни*
Продукція/послуга Одиниця виміру

Ціна

(до 50 м2)

Ціна

(от 50 м2)

Плівка Oracal 641 1 кв.м 160 150
Перфорована плівка

“One way vision”

1 кв.м 200 190
Прямолінійна порізка 1 кв.м 7 5
Фигурна порізка 1 кв.м 15 15
Ламінування (машинне) 1 кв.м 100 90

Друк на плівці Oracal

Плівка Oracal Матова(грн/кв.м) Глянец(грн/кв.м)
Біла 160 160
Прозора 160 160

*Ціни вказано с урахуванням ПДВ.

Наші роботи

(повноколірний друк, накочуванна плівки на платик, скло, метал)