Друк на плівці
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Друк на плівці

Існують великі колірні палітри плівки, але все ж друк дає більш широкі можливості для самих різних дизайнерських рішень. Кольорова плівка може стати чудовою альтернативою кольоровим пластиків.

Ми друкуємо на плівці Oracal, Poli-Print, (Німеччина) і на плівках Orajet та Oratape.

Для плоттерної порізки на лайтбокси, вітрини, автомобілі та інші поверхні, експлуатовані на вулиці, ми використовуємо кольорові плівки.

Плівка підходить для накочування на пластик і композит, коли не потрібен просвіт. Якщо ж нам необхідно виготовити лайтбокс, у плівки повинна бути високи ступінь світлорозсіювання.

Для забезпечення рівномірного і яскравого засвічування рекламних конструкцій під друк ми використовуємо плівки серії 8100 і 8500. Ідеальна плівка для нанесення екосольветного друку – Orajet 3640, її характеристики дозволяють отримати максимально яскраві кольори під час друку.

Плівки німецького бренду Orajet спеціально спеціально для зовнішнього застосування, однак, щоб забезпечити максимально довгий термін експлуатації будь-якої рекламної конструкції на вулиці, на Orajet ми додатково наносимо плівку для ламінування.

Термін експлуатації плівок в інтер’єрі практично необмежений.

Ціни на друк на плівці *

Матеріал – характеристики

Ціна за 1 кв.м*

Плівка Poli-Print (Німеччина)– біла (глянець/мат) 90
Плівка Oratape (Китай)біла (глянець/мат) 70
Плівка Oracal 8100(глянець/мат) 210
Плівка Oracal 8500– біла (глянець/мат) 260
Плівка One way vision перфорирована біла 120
Ламінування машине (плівка глянець/мат) 110
  • *Ціни вказано с урахуванням ПДВ.
  • **Вартість протерного різання – 15 грн. за позд.метр.
  • ***Послуги дизайну не входить у вартість друку, вартість дизайну прораховується індивідуально.