изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Друк на плівці Oracal

Друк на плівці Oracal широко використовується для виготовлення різних конструкцій зовнішньої реклами. На плівці друкується потрібне зображення і клеїться на тверді матеріали, пластик, акрил, композит, скло. Існують великі палітри кольорів плівки, але все ж друк дає більш широкі можливості для найрізноманітніших дизайнерських рішень. При виготовленні вивісок плівка допомагає значно знизити витрати клієнтa на матеріали. Якщо, наприклад, потрібно виготовити кольорові об’ємні букви або короб, використовується молочний акрил із накочуванням плівки – ці матеріали у сукупності значно дешевші, ніж кольоровий акрил.

Самоліпною плівкою оформлються вітрини магазинів, офісів, кафе, торгівельні та виставкові стенди, але найбільше вона затребувана у виробництві світлових рекламних конструкцій. Завдяки унікальному складу, самоліпна плівка Oracal рівномірно розсіює світло по всьому світловому коробу, так, що не видно силуетів джерел освітлення (люмінесцентних ламп, діодів, неону).

Друк на плівці Oracal також знаходить дуже широке застосування у дизайні інтер’єрів. Стало модним прикрашати красивими фігурними наліпками стіни і меблі у приміщеннях. Деякі дизайнери займаються окремим напрямком декору за допомогою самоліпної плівки. Після друку фігурні наліпки вирізаються спеціальним плотером.

Ми друкуємо зображення на стандартній і на перфорованій плівці “One way vision”. Перфорована відрізняється від звичайної структурою: на ній є безліч отворів для прохідності світла і забезпечення гарної зовнішньої видимості. Це дозволяє оздоблювати плівкою вікна приміщень і транспорту, а також офісні та торгівельні вітрини.

Ціни*
 
Матеріал – характеристики

Ціна*

Плівка Oracal 641 – біла (глянець/мат) 160
Плівка Oracal 641 – прозора (глянец/мат) 165
Пленка Oracal 8100 белая – (глянец/мат) 230
Перфорована плівка One way vision біла 200
Ламінування машинне (пленка глянец/мат) 100
  • *Ціни вказано с урахуванням ПДВ.
  • Вартість протерного різання – 15 грн. за позд.метр.
  • Послуги дизайну не входить у вартість друку, вартість дизайну прораховується індивідуально.

 

Наші роботи

(повноколірний друк, накочуванна плівки на платик, скло, метал)