изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Друк на плівці

Існують великі колірні палітри плівки, але все ж друк дає більш широкі можливості для самих різних дизайнерських рішень. Кольорова плівка може стати чудовою альтернативою кольоровим пластиків.

Ми друкуємо на плівці Oracal, Poli-Print, (Німеччина) і на плівках Orajet та Oratape.

Для плоттерної порізки на лайтбокси, вітрини, автомобілі та інші поверхні, експлуатовані на вулиці, ми використовуємо кольорові плівки.

Плівка підходить для накочування на пластик і композит, коли не потрібен просвіт. Якщо ж нам необхідно виготовити лайтбокс, у плівки повинна бути високи ступінь світлорозсіювання.

Для забезпечення рівномірного і яскравого засвічування рекламних конструкцій під друк ми використовуємо плівки серії 8100 і 8500. Ідеальна плівка для нанесення екосольветного друку – Orajet 3640, її характеристики дозволяють отримати максимально яскраві кольори під час друку.

Плівки німецького бренду Orajet спеціально спеціально для зовнішнього застосування, однак, щоб забезпечити максимально довгий термін експлуатації будь-якої рекламної конструкції на вулиці, на Orajet ми додатково наносимо плівку для ламінування.

Термін експлуатації плівок в інтер’єрі практично необмежений.

Ціни на друк на плівці *

Матеріал – характеристики

Ціна за 1 кв.м*

Плівка Poli-Print (Німеччина)– біла (глянець/мат) 90
Плівка Oratape (Китай)біла (глянець/мат) 70
Плівка Oracal 8100(глянець/мат) 210
Плівка Oracal 8500– біла (глянець/мат) 260
Плівка One way vision перфорирована біла 120
Ламінування машине (плівка глянець/мат) 110
  • *Ціни вказано с урахуванням ПДВ.
  • **Вартість протерного різання – 15 грн. за позд.метр.
  • ***Послуги дизайну не входить у вартість друку, вартість дизайну прораховується індивідуально.