изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Друк на плівці Oracal

Печать на пленке OracalДрук на самоклеючій плівці Oracal широко використовується в зовнішній рекламі: оформлення вітрин, виготовлення конструкцій (вивіски, таблички, покажчики, оформлення фасадів, оформлення торгових приміщень), брендування автотранспорту. На плівці друкується потрібне зображення і клеїться на тверді матеріали: пластик, акрил, композит, скло.

Існують великі колірні палітри плівки, але все ж друк дає більш широкі можливості для самих різних дизайнерських рішень. Кольорова плівка може стати чудовою альтернативою кольоровим пластиків.

Ми друкуємо на плівці Oracal (Німеччина) серій: 640, 641, 751, 8100, 8500 і на плівці Orajet 3640.

Для плоттерної порізки на лайтбокси, вітрини, автомобілі та інші поверхні, експлуатовані на вулиці, ми використовуємо кольорові плівки серії 641.

Плівка серії Oracal 640 підходить для накочування на пластик і композит, коли не потрібен просвіт. Якщо ж нам необхідно виготовити лайтбокс, у плівки повинна бути високи ступінь світлорозсіювання.

Для забезпечення рівномірного і яскравого засвічування рекламних конструкцій під друк ми використовуємо плівки серії 8100 і 8500. Ідеальна плівка для нанесення екосольветного друку – Orajet 3640, її характеристики дозволяють отримати максимально яскраві кольори під час друку.

Плівки німецького бренду Orajet спеціально спеціально для зовнішнього застосування, однак, щоб забезпечити максимально довгий термін експлуатації будь-якої рекламної конструкції на вулиці, на Orajet ми додатково наносимо плівку для ламінування.

Термін експлуатації плівок в інтер’єрі практично необмежений.

Ціни на друк на плівці Oracal*

Матеріал – характеристики

Ціна за 1 кв.м*

Плівка Oracal 641 – біла (глянець/мат)  160
ПлівкаOracal 641 – прозрачная (глянець/мат) 165
Плівка Oracal 8100 – біла (глянець/мат) 230
Плівка Oracal 8500 – біла (глянець/мат) 260
Плівка One way vision перфорированная біла 250
Ламінування машинне(пліка глянець/мат) 110
  • *Ціни вказано с урахуванням ПДВ.
  • Вартість протерного різання – 15 грн. за позд.метр.
  • Послуги дизайну не входить у вартість друку, вартість дизайну прораховується індивідуально.

 

Наші роботи

(повноколірний друк, накочуванна плівки на платик, скло, метал)