Друк постерів на білборди
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Друк постерів на білборди

Окрім розміщення зовнішньої реклами Ви можете замовити у нас друк постерів на білборди та інші стандартні зовнішні рекламні площини. Наша поліграфія широкоформатного друку знаходиться у Києві, ми здійснюємо выдправлення постерів у будь-яке місто України Новою Поштою або Автолюксом.

Найчастіше усі типи зовнішніх рекламних конструкцій мають стандартні розміри. Наприклад, параметри стандартного білборда – 3х6 м, трохи рідше зустрічаються конструкції 4х8 м, ще менш популярний розмір 3х4 м, а гігантів 12х36 м існує одиниці.

Постери на конструкції із зовнішнім підсвічуванням друкуються на спеціальному папері, лицьова її частина стійка до вологи, а задня частина блакитного кольору, звідси і назва паперу – Blue Back. Для друку використовуються спеціальні еко-сольвентні чорнила, які мають високий ступінь стійкості до різних факторів зовнішнього середовища. Саме завдяки цьому рекламні сюжети на білбордах можуть розміщуватись без переклеювання постеру до 5-6 місяців.

Ціни на друк постерів для розміщення на зовнішніх рекламних носіях*

Найменування Розмір (м) Ціна
Постер для білборда (Blue Back) 3х4 300
Постер для білборда (Blue Back) 4х8 700
Постер для білборда (Blue Back) 3х6 420
Постер для скрола (поліман) 3,14х2,32 1650
Постер для скрола (поліман) 3×6 2850
Постер для скрола (поліман) 4Х8 4750

*Усі ціни вказано у гривнях без урахування ПДВ.


Беклайти, сітілайти та інші носії, що мають внутрішнє підсвічування, друкуються на спеціальному просвічуваному папері, який коштує дорожче, ніж той, що не просвічується, до того ж якість цього паперу відрізняється залежно від щільності. Тролли (розтяжки) друкуються на банерній тканині.

Вартість друку постера на папері для сітілайта 1,2 х1,8 м120 грн.

Виробництво зовнішньої реклами для заводу клінкерної цегли “Євротон”.