изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

УФ-друк

печать на ПВХУльтрафіолетовий друк – це дуже популярна технологія в широкоформатній поліграфії, оскільки він дозволяє наносити зображення на широкий спектр твердих матеріалів, отримуючи на виході чудову цифрову якість друку.
Для ультрафіолетового друку використовуються спеціальні чорнила, полімеризація яких відбувається під впливом ультрафіолетових променів.

Ультрафіолетовий друк в Києві

Ми виконуємо нанесення УФ-друку на такі матеріали: пластик, дерево, метал, тканина, ПВХ, скло, папір і т.д. Зображення супер стійке до проявів зовнішнього середовища – не вигорає,  не змивається, не блідне.
Перевагою цього виду друку також є екологічність фарб – вони не шкодять здоров’ю.

Ну і звичайно ж шикарна якість – УФ-друк замовляють навіть найвибагливіші клієнти, які знають сенс в розширенні і передачі кольору; наприклад, професійні фотографи для своїх експозицій – коли в зображенні важливий кожен півтон.

Матеріал Товщина Ціна за 1 кв.м*

(без матеріалу)

Ціна за 1 кв.м*

(з матеріалом)

ПВХ 3 мм 290  600
ПВХ 4 мм 330  710
Акрил  3 мм 450  990
 Акрил  4 мм  440 1230

*Ціни вказані з урахуванням ПДФ.

Мінімальна сума заказу-600 грн.

[contact-form-7 id=”13615″ title=”УФ-Друк”]