изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Друк на папері Polyman

Даний тип паперу для широкоформатної реклами призначений в першу чергу для використання в Скролл. З огляду на постійні динамічні навантаження на папір, від неї потрібні відповідні характеристики для успішного застосування.

Папір Polyman складається з декількох шарів. На основі з армованої поліестерної плівки нанесений запатентований французькою компанією «Publiman» полімерний шар Polyman, накритий напівпрозорою білою матовою папером.

Завдяки своєму специфічному складу папір Polyman володіє високими зносостійкими характеристиками, має високу міцність і захищений від розривів і потертостей. Еластичність даного паперу дозволяє не створювати високого опору рухомих частин скролла і зберігає ресурс механізмів. Світіння внутрішнього підсвічування скролла, завдяки властивостям паперу Polyman, розподіляється по полотну рівномірно і дає яскравість, жвавість і насиченість фарб зображеному на полотні сюжету.

Ціни на друк постерів для розміщення на зовнішніх рекламних носіях*

Найменування Розмір (м) Ціна
Постер для білборда (Blue Back) 3х4 320
Постер для білборда (Blue Back) 4х8 690
Постер для білборда (Blue Back) 3х6 350
Постер для скрола (поліман) 3,14х2,32 1600
Постер для скрола (поліман) 3×6 2800
Постер для скрола (поліман) 4Х8 4700

*Усі ціни вказано у гривнях без урахування ПДВ.