Cітілайт
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Cітілайт

Сітілайт – це невелика конструкція із заднім підсвічуванням, яка розміщується, як правило, уздовж центральних вулиць великих міст.

Його головна перевага над великими щитами – картинка розташована на рівні очей людей, а це дозволяє отримувати безпосередній контакт з рекламою. А у вечірній час конструкція яскраво висвітлюється і стає особливо привабливою для перехожих.

Стандартний розмір сітілайта – 1,2 х 1,8 м. Він може кріпитися як до стіни, так і до будь-якої конструкції, висота опори стандартно 60 см. Рекламний постер для ситілайта виготовляється з просвічуючого паперу (папір “сіті”).

Cітілайти встановлені в тих місцях, де заборонені білборди, тому вони ефективно покривають як аудиторію пішоходів, так і водіїв. Після недавньої реформи в області зовнішньої реклами в столиці та ряді інших великих міст України сітілайти замінили білборди і призми на центральних вулицях.

Рекламу на сітілайтах дуже ефективно розміщувати серійно, що дозволяє створити повторюваності картинки і сприяє кращому запам’ятовуванню потенційними споживачами. Практичний аспект розміщення реклами на сітілайтах полягає в можливості вторинного використання постерів а також в можливості швидкої ротації або заміні сюжету. Саме за рахунок легкості монтажу і демонтажу мінімальний період розміщення реклами на сітілайтах знижується до одного тижня. А це означає, що рекламодавець за нетривалий термін може охопити широку аудиторію потенційних клієнтів.

Це особливо актуально, коли необхідно провести рекламну кампанію в короткі терміни або безпосередньо перед рекламованим заходом. Часто таку рекламу замовляю організатори концертів, виставок, фестивалів. Часом сітілайти, що рекламують одну торгову марку, мають різні сюжети.

Ціни на сітілайти в найбільших містах України*:
Київ 1200-2800 грн
Харків  

    1400-3000 грн

Львів 900-1600 грн
Одеса 1400-3000 грн
Дніпро 900-1600 грн

*Ціни на сітілайти різноманітні і залежать від місця розташування кожної окремої конструкції. При розміщенні реклами на тривалий період або на один місяць на більш ніж 10 сітілайтах ми надаємо суттєві знижки. Ціни уточнюйте у наших менеджерів.