изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Як створити гарний сайт

 

Створення сучасного сайту – вкрай відповідальна робота, підходити до якої слід вкрай уважно. Інтернет-ресурс повинен створювати позитивний імідж компанії, залучати нових клієнтів, збільшувати продажі – все це стосується далеко не кожного сайту.
Так яким має бути сучасний сайт компанії? Цим питанням щодня задаються тисячі початківців, а також вже давно працюють підприємців. І це не дивно, адже сьогодні сайт – це менеджер, який працює цілодобово при набагато менших витратах ніж повноцінна зарплата.
Він пояснює потенційним клієнтам, що пропонує фірма, на яких умовах, і за якою ціною. Причому одні інтернет сайти роблять це дуже добре, робота інших залишає бажати кращого.
Цілком природно бажання кожного підприємця (чи виробляє його фірма фасувальні пакети, продає автомобілі або продукти харчування), щоб його сайт допомагав розвиватися компанії, а не відлякував клієнтів, що буває дуже часто.
Створенням сайту неодмінно повинні займатися професіонали. Причому зовсім не обов’язково їх послуги коштують дорого, а ім’я широко відомо. Сьогодні можна сконструювати хороший і прибутковий ресурс за доступною ціною. Тим часом успіх буде залежати не тільки від професіоналізму виконавця. Важлива роль у створенні сайту відводиться самому підприємцю, який повинен підготувати і надати виконавцю пророблена технічне завдання. Йому належить докладно описати цільову аудиторію, розписати передбачуваний функціонал майбутнього ресурсу і так далі.
Якщо фірма збирається приймати в режимі онлайн замовлення, наприклад, на поліетиленові пакети, значить, в техзавданні повинно міститися вимога про те, що на ресурсі має бути розділ «замовлення пакетів онлайн». Втім, підприємцю, звичайно ж, слід прислухатися до порад фахівців, які, як правило, не тільки радять, але і пояснюють, чому краще зробити так, а не по-іншому. Така спільна робота обов’язково дозволить досягти хороших результатів.
Яким повинен бути хороший сайт? У першу чергу зручним і зрозумілим для користувача. Потрапивши на хороший ресурс, користувач відразу розуміє, чим займається компанія, які послуги вона пропонує. Сайт переконує потенційного клієнта зробити покупку або оформити замовлення саме тут (а бажано і зараз). Досягти цього допоможуть зручна структура інтернет-представництва фірми, хороший, мотивуючий до покупки текст, а також дизайн. Всьому цьому необхідно приділяти дуже велику увагу. Створення сайту – це не менш важлива робота, ніж розробка бренду. Про це ні в якому разі не можна забувати, особливо сьогодні, коли все більше людей займаються пошуком товарів або послуг у всесвітній павутині. Крім цього, не варто відкладати в довгий ящик питання, що стосується просування і розкручування ресурсу в мережі. Однак це тема для окремої розмови.