Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Самоліпна плівка

На сьогодні самоліпна плівка широко застосовується у виробництві рекламних конструкцій (лайтбокси, об’ємні літери) і у внутрішньому оформленні приміщень (оформлення вітрин, стін, стель, будь-яких поверхонь). Її часто використовують у зовнішньому і внутрішньому оформленні: вітрини, фасади, торговельне і виставкове обладнання, інтер’єр приміщень.

Самоліпна плівка – це двошаровий матеріал з полівінілхлориду (ПВХ) та паперової підслойки. Відповідно верхній шар контактує із барвниками (ПВХ), а на нижній шар нанесено клей. Така плівка легко клеїться на будь-яку поверхню, досить просто зняти захисний папір. Плівка водонепроникна і термостійка. Вона витримує температуру до 800 градусів Цельсія, це відповідно робить її невразливою до різних погодних умов. Існує понад 500 забарвлень плівки – від простих однотонних, до складних під мармур, велюр, дерево і навіть дзеркальна. Нижче наведено найпоширеніші серії самоклеючих плівок.

 

Плівка ORACAL 641-серії буває глянсовою або матовою з інтенсивною кольоровою гамою. Найчастіше її використовують в білому кольорі, у матовому або глянсовому виконанні. Глянсеву зазвичай використовують для виробництва накліпок, а матову – там, де не можна допускати засвічувань, наприклад, при виготовленні лайтбоксів.

ORACAL 8500-серії забезпечений шовковисто-матовою поверхнею, яка не допускає відбиття світла. Вона ідеально підходить для складного оформлення світлової реклами (лайтбокси, об’ємні літери) на базі акрилу.

Самоліпні плівки розрізняються за типом застосування: плівки для плоттерной порізки, для друку, світловідбиваючі і світлорозсіюючі плівки, а також плівки для обклеювання автомобілівЗображення на плівки під друк наносяться сольвентними або екосольвентними чорнилами.

Світловідбиваючі самоліпні плівки спеціально створені для табличок, що показують рух – вказівники.

Плівки, які призначені для обліплення поверхонь із заднім підсвічуванням, називаються світлорозсіючими. Найчастіше їх використовують при створенні світлових вивісок, об’ємних світлових букв та іншої світлової реклами.

При виготовленні рекламних конструкцій ми дуже часто використовуємо самоклеючі плівки з нанесеною повнокольоровим друком. Кольорові плівки або плівки з зображенням наклеюються на молочний акрил, в сумі виходить дешевше, ніж використання кольорових пластиків.


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію