изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Дизайн вивіски

Дизайн вивіски – це досить трудомістка справа, так як вивіска має у результаті стати ефективним існтрумент продажів або навіть “обличчям” компанії.

Дизайн, мабуть,є основною складовою вдалою вивіски. Якими б якісними не були матеріали для виробництва, невдалий дизайн може в один рахунок зіпсувати усе виконання.

На сьогодні практично немає обмежень у розмірах конструкцій для вивісок, у підсвічування і типах матеріалів, при правильному конструктивному вирішенні можливі найрізноманітніші варіанти. Тому дизайнери реклами також мають широкі можливості.

Ціни на дизайн вивісок*

Послуга

Ціна (мінімальна)

Дизайн лайтбокса

300

Дизайн об’ємних літер

300

Дизайн світлових панелей

(комбінація лайтбоксів та обїемних літер)

500

Дизайн вхідної групи (дашок, фасад, вітрини)

                                                                                 800

Візуалізація вивіски (день/нічь)

                                                                                 150

Розробка логотипу (шрифтовой)

                                                                                 400
Разробка логотипа (графічний) 700
Розробка фірмового стилю компанії 1500

*Ціни вказано у гривнях із урахуванням ПДВ. Кінцева вартість розробки макета залежить від складності робіт та визначається дизайнером.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Дизайн вивіски залежить від напрямку бізнесу, на який вона у подальшому буде працювати. Дизайн вивіски для магазину, наприклад, повинен показувати групи товарів, які продаються у ньому. Найчастіше ми бачимо цю інформацію у вигляді літер «Продукти», «Магазин», «Пиво». Також для підвищення привабливості можна використовувати фото або зображення, які символізують компанію. Найпростіший приклад, вивіски для продуктових магазинів можуть містити зображення овочів, хліба, молока, вивіску для магазину квітів можна прикрасити відповідними зображення.

Найпопулярніші види вивісок – це світлові короби (лайтбокси) і об’ємні літери. На лайтбокси геометричних форм можна наносити різні зображення або робити їх цікавих форм. Літери часто комбінують із коробами у вигляді логотипів.

Наші спецаілісти не тільки розробляють дизайн вивісок, але і малюють візуалізацію майбутніх конструкцій. Це просто необхідно для того, щоб наші клієнти були впевнені в успіху майбутнього проекту.

Ось приклади візуалізацій наших робіт