Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Монтаж банерів

Завдяки банерам можна створити рекламу практично будь-якого масштабу. Шматки полотен з’єднуються методом проварки країв, таким чином загальний розмір банера може бути необмеженим. Якого б розміру не було полотно, найважливіше для створення рекламної конструкції – це монтаж банера.

кнопа укрКонструкції  із величезних банерів і металевого каркасу називаються брандмауерами, їх можна побачити на фасадах будівельних об’єктів, будинків, а також інших великих будівель.

Банерна тканина або вініл – це спеціальний дуже міцний синтетичний матеріал, за умови правильного кріплення на металеву раму або раму з дюбелів-кілець, він загинається усередину і стає стійким до поривів вітру. Банер можна закріпити і спеціальним степлером на дерев’яну основу. Рекламний макет великого розміру краще друкувати на банерній сітці, це збільшість стійкість до вітру. Якщо зварювати шматки із звичаної вінілової тканини, то сильний поривчастий вітер може зірвати банер разом з конструкцією, цим зруйнувати фасад і завдати шкоди оточуючим.

Рекомендується виконувати підсвічування банера, щоб його було видно у темний час доби. Монтаж підсвічування повинен відбуватися за встановленими нормами. При монтажі підсвічування прожектори не повинні закривати собою рекламну інформацію, яка нанесена на банер.

Переважно баннер розміщують на певній висоті. У такому випадку вдаються до допомоги професійних промислових альпіністів або автовишки. До перших звертаються за допомогою у тому випадку, коли автовишка не дістає на певну висоту через свої  технічні характеристики. Розглянемо тепер висотний промисловий монтаж.

Якщо банер вертикальний, його простіше повісити, адже, кріплення альпіністського троса відбувається зверху вниз, тобто, на даху і його не треба переважувати кілька разів. Якщо банер горизонтальний, тобто широкий, це змусить альпініста під час монтажу переважувати страхувальний трос багато разів, а на це піде багато часу і сил, тому монтаж вертикального банера приблизно на 30% дешевше ніж монтаж горизонтального банера.

Монтаж банера проводиться за певними будівельним нормами. Методи кріплення повинні відповідати проекту, який у свою чергу повинен бути затверджений ліцензованої експертною організацією. Наприклад, якщо у місці, де планується монтаж банеру, вітрове навантаження більше 100 кг на кв.м, потрібно з полотна заліза зробити задню стіну. Монтаж банера треба проводити так, аби було мінімальне вітрове навантаження, це досягається рівномірної силою натягування мотузки через люверси (кільця кріплення банера до рами).

Наші роботи із друку та монтажу банерів


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію