Вивіска для аптеки
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Вивіски для аптек

Сьогодні в містах України існує дуже багато аптек або аптечних кіосків. І, оскільки, цінова політика не сильно різниться, і це веде до того, що вибір клієнта обумовлюється зручним розташуванням аптек, ну і звичайно не останню роль відіграє оформлення.

кнопа укрНі для кого не секрет, що вивіска – це обличчя аптеки тому, що потенційний покупець проводить паралель між зовнішнім виглядом і якістю препаратів, які вона пропонує. Якщо вивіска аптеки виглядає акуратно і гармонійно підходить під фасад будівлі, то вона обов’язково приверне увагу перехожих.

Головне для такої вивіски – це акуратність, так як вона має пряму асоціацію зі здоров’ям. Коли ж вивіска містить перегорілі лампи, а тобто виглядає брудно, – вона справляє негативне враження, адже аптека асоціюється з чистотою і стерильністю.

В оформлення аптеки входять не тільки вивіски, але і штендери, оформлення фасаду будівлі, таблички з графіком роботи, товарні рубрикатори в залі і тд. Але саме вивіска- це те, що перше потрапляє на очі.

Світлодіодний аптечний хрест на вивісці – це ефективний вид рекламування аптеки. Він дасть зрозуміти перехожим, що поблизу саме аптека, а не який-небудь інший магазин.

viveska-v-odesse-apteka-min

Всі ми знаємо, що є аптеки які працюють цілодобово. У зв’язку з цим, рекомендується використовувати вивіску з внутрішнім або зовнішнім підсвічуванням, а також додати до назви напис «24», «Цілодобово» і т.д. Для створення такої вивіски можна використовувати світлові короби (лайтбокси) з написом, або світлові літери. Вони будуть яскраво підсвічуватися всередині.

Ми пропонуємо вам комплексне рішення по рекламному оформленню вашої аптеки під ключ: дизайн, візуалізація майбутнього оформлення, виїзд майстра на замір фасаду, виготовлення вивіски, світлодіодного хреста або будь-який інший рекламної конструкції, а також монтажні роботи. Для прорахунку вартості робіт, будь ласка, зв’яжіться з нами.