Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Вивіски для аптек

Сьогодні в містах України існує дуже багато аптек або аптечних кіосків. І, оскільки, цінова політика не сильно різниться, і це веде до того, що вибір клієнта обумовлюється зручним розташуванням аптек, ну і звичайно не останню роль відіграє оформлення.

кнопа укрНі для кого не секрет, що вивіска – це обличчя аптеки тому, що потенційний покупець проводить паралель між зовнішнім виглядом і якістю препаратів, які вона пропонує. Якщо вивіска аптеки виглядає акуратно і гармонійно підходить під фасад будівлі, то вона обов’язково приверне увагу перехожих.

Головне для такої вивіски – це акуратність, так як вона має пряму асоціацію зі здоров’ям. Коли ж вивіска містить перегорілі лампи, а тобто виглядає брудно, – вона справляє негативне враження, адже аптека асоціюється з чистотою і стерильністю.

В оформлення аптеки входять не тільки вивіски, але і штендери, оформлення фасаду будівлі, таблички з графіком роботи, товарні рубрикатори в залі і тд. Але саме вивіска- це те, що перше потрапляє на очі.

Світлодіодний аптечний хрест на вивісці – це ефективний вид рекламування аптеки. Він дасть зрозуміти перехожим, що поблизу саме аптека, а не який-небудь інший магазин.

viveska-v-odesse-apteka-min

Всі ми знаємо, що є аптеки які працюють цілодобово. У зв’язку з цим, рекомендується використовувати вивіску з внутрішнім або зовнішнім підсвічуванням, а також додати до назви напис «24», «Цілодобово» і т.д. Для створення такої вивіски можна використовувати світлові короби (лайтбокси) з написом, або світлові літери. Вони будуть яскраво підсвічуватися всередині.

Ми пропонуємо вам комплексне рішення по рекламному оформленню вашої аптеки під ключ: дизайн, візуалізація майбутнього оформлення, виїзд майстра на замір фасаду, виготовлення вивіски, світлодіодного хреста або будь-який інший рекламної конструкції, а також монтажні роботи. Для прорахунку вартості робіт, будь ласка, зв’яжіться з нами.


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію