изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Вивіски для аптек

Сьогодні в містах України існує дуже багато аптек або аптечних кіосків. І, оскільки, цінова політика не сильно різниться, і це веде до того, що вибір клієнта обумовлюється зручним розташуванням аптек, ну і звичайно не останню роль відіграє оформлення.Ні для кого не секрет, що вивіска – це обличчя аптеки тому, що потенційний покупець проводить паралель між зовнішнім виглядом і якістю препаратів, які вона пропонує. Якщо вивіска аптеки виглядає акуратно і гармонійно підходить під фасад будівлі, то вона обов’язково приверне увагу перехожих.Головне для такої вивіски – це акуратність, так як вона має пряму асоціацію зі здоров’ям. Коли ж вивіска містить перегорілі лампи, а тобто виглядає брудно, – вона справляє негативне враження, адже аптека асоціюється з чистотою і стерильністю. В оформлення аптеки входять не тільки вивіски, але і штендери, оформлення фасаду будівлі, таблички з графіком роботи, товарні рубрикатори в залі і тд. Але саме вивіска- це те, що перше потрапляє на очі. Світлодіодний аптечний хрест на вивісці – це ефективний вид рекламування аптеки. Він дасть зрозуміти перехожим, що поблизу саме аптека, а не який-небудь інший магазин.viveska-v-odesse-apteka-min

Всі ми знаємо, що є аптеки які працюють цілодобово. У зв’язку з цим, рекомендується використовувати вивіску з внутрішнім або зовнішнім підсвічуванням, а також додати до назви напис «24», «Цілодобово» і т.д. Для створення такої вивіски можна використовувати світлові короби (лайтбокси) з написом, або світлові літери. Вони будуть яскраво підсвічуватися всередині.

расчитать2-min

Ми пропонуємо вам комплексне рішення по рекламному оформленню вашої аптеки під ключ: дизайн, візуалізація майбутнього оформлення, виїзд майстра на замір фасаду, виготовлення вивіски, світлодіодного хреста або будь-який інший рекламної конструкції, а також монтажні роботи. Для прорахунку вартості робіт, будь ласка, зв’яжіться з нами.

 

[No pictures in galley]