Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Вивіска з підсвічуванням

Оскільки вивіску із підсвічуванням краще видно вночі, вона чудово підходить для цілодобових закладів, магазинів, ресторанів і кафе. Ідеальний варіант зовнішньої реклами на будь-який фасад – це вивіска з внутрішнім підсвічуванням. Вона може бути у вигляді світлового короба або композиції з світлових букв.

Для виготовлення таких вивісок використовують матеріали, які здатні пропускати світло. Це може бути прозорий або напівпрозорий пластик, акрилове скло. На таке скло за допомогою широкоформатного друку наносять рекламну інформацію у вигляді зображення. Тип вивіски із підсвічуванням розрізняється видом підсвічування. Вивіски із підсвічуванням бувають люмінесцентні, неонові або світлодіодні. Як правило, вивіску виготовляють із ПВХ, акрилу, полікарбонату, нержавіючої сталі, алюмінію і за допомогою плівки ORACAL.

Люмінесцентна вивіска є бюджетним варіантом. При виготовленні люмінесцентні лампи монтують в металевий каркас , лицьова сторона і торці, якого, виготовляють з композитного матеріалу. З внутрішньої сторони вставляють прозоре оргскло. У темний час доби зображення буде світиться, а якщо заклеїти лицьову сторону плівкою , то отримаємо ефект контражуру .

Неонова вивіска це виграшний варіант для розважального закладу. Виконана з скляних трубок, заповнених неоном , вона буде видно з великої відстані і вдень і вночі. Вона споживає мало енергії, враховуючи її яскравість світіння . Така вивіска з підсвічуванням не боїться стрибка температур і може прослужити до 10 років. Основним складовим неонової вивіски є газозарядная трубка, яка, за допомогою спеціального обладнання вигинається у всілякі форми.

У конструкції світлодіодним вивіски , що світиться елементом виступають світлодіодні лампочки. Вона здатна безперебійно працювати близько 100 000 годин. Світлодіодна вивіска може мати як внутрішню , так і зовнішню підсвітку. Внутрішня підсвітка – добре забезпечує рівномірний розподіл світла по площі поверхні вивіски , а зовнішня гарантує яскраве світіння . Враховуючи форму такої вивіски , у виготовленні можуть бути використані світлодіодні стрічки або модулі.

Помітна і барвиста вивіска з підсвічуванням обов’язково приверне увагу перехожих і прикрасить вхід до закладу.


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію