изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Виїзд майстра на заміри вітрин

Замір – найважливіша частина роботи зі склом. Від цього залежить вся подальша робота, адже навіть міліметри грають роль. Для того, щоб розробити комплексне оформлення вітрин або фасаду, оцінити обсяг і всі нюанси роботи для виготовлення конструкції, нам необхідно знати як параметри площі під рекламу, висоту, ширину, так і особливості поверхні для накочення плівки або установки рекламних конструкцій.
Зв’яжіться з нами і до вас приїде досвідчений майстрер, що зробить всі необхідні заміри і надасть консультацію по вашій конструкції.

Пропонуємо послугу виїзду нашого майстра для заміру Ваших торгових вітрин або фасаду під рекламу а також консультацію по конструкції Для того, щоб замовити виїзд, заповніть форму нижче, і наш менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення деталей.

 

Замовити виїзд майстра на замір
*
*
*
*
*
cccccc4-min

Наші роботи по оформленню вітрин плівкою